Gospodarka » Narzędzia

Skrzynia narzędziowa z szufladą

Skrzynia narzędziowa z szufladą
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley wzbogaca ofertę systemów magazynowania narzędzi o nową skrzynię.

Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wprowadził na rynek kolejną nowość - skrzynię narzędziową z szufladą. Produkt stworzono z myślą o osobach, które do codziennej pracy potrzebują zestawu niezbędnych narzędzi, a ponadto zależy im na łatwym i szybkim transporcie wykorzystywanego sprzętu.

Skrzynia Stanley, pomimo niewielkich rozmiarów (54,5cm x 28cm x 33,5cm), została zaprojektowana tak, by użytkownik mógł maksymalnie wykorzystać jej pojemność oraz utrzymać w niej porządek. W tym celu skrzynia wyposażona została w wysuwaną szufladę o wysokości 10cm, która pomieści średniej wielkości elektronarzędzia i niezbędne akcesoria. Szuflada zamocowana jest na prowadnicach kulkowych, które ułatwiają jej otwieranie i zamykanie. Mniejsze części i narzędzia użytkownik może przechowywać w specjalnej tacce, stanowiącej dodatkowy element wyposażenia skrzyni.
Skrzynia jest wygodna i bezpieczna w użytkowaniu. Posiada szeroki uchwyt oraz duże klamry zamykające. W głównej komorze skrzyni są specjalne otwory, które pozwalają na zamknięcie jej na kłódkę. Szuflada blokowana jest dodatkowo zatrzaskiem zabezpieczającym ją przed samoczynnym wysunięciem.

Wysoka jakość wykonania skrzyni oraz solidna metalowa konstrukcja odporna na korozję sprawiają, że skrzynia jest bardzo wytrzymała i sprawdza się nawet w ciężkich warunkach. Nowy produkt Stanley dostępny jest w kolorze żółtym oraz metalicznym. Drugi kolor to kolor powłoki galwanicznej zwiększającej trwałość skrzyni.
W zależności od potrzeb, skrzynia może pełnić także funkcję stołu warsztatowego. Dzięki profilowanej pokrywie z wgłębieniem przeznaczonym do przytrzymywania przycinanego przedmiotu, produkt doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy trzeba uciąć deskę lub rurę, a w pobliżu nie ma podłoża, na którym można stabilnie położyć obrabiany materiał.
Cena: 199 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »