Firma » Biura

Skuteczne zarządzanie salonem fryzjerskim

Skuteczne zarządzanie salonem fryzjerskim
Zobacz więcej zdjęć »
Fryzjerstwo nie jest zwykłym zawodem. Można powiedzieć, iż dobry fryzjer jest kimś w rodzaju artysty. Materią jego pracy są włosy, lecz sztuka strzyżenia i układania włosów to tylko jeden element tego zawodu.

Najważniejsze jest poczucie estetycznego smaku i dobre oko, które będzie potrafiło dobrać odpowiednią fryzurę do twarzy i urody danej osoby, tak by wydobyć jej naturalne piękno i podkreślić zalety aparycji. Fryzura jest bowiem tym elementem urody, który wpływa na cały wygląd. Zmiana koloru, długości włosów potrafi odmienić osobę nie do poznania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dlatego więc idąc do fryzjera, zawierzamy mu i oddajemy się całkiem w jego ręce. Fryzjerstwo to rodzaj rzemieślnictwa, fach, który „ma się w rękach” i nic nie jest w stanie odebrać tych umiejętności. Dlatego fryzjer jest zazwyczaj sam swoim własnym szefem, a co za tym idzie musi pełnić wiele ról. W pracy z klientami (najczęściej klientkami) fryzjer musi być nie tylko profesjonalistą, ale również psychologiem i dobrym słuchaczem i rozmówcą. Współczesne zakłady fryzjerskie nie przypominają już tych sprzed lat. Rozrastają się i działają bardzo prężnie rozszerzając zakres usług.

Dlatego też, by potrzebna jest odpowiednia organizacja pracy i koordynacja działań. Fryzjer posiadający własny salon musi być więc również przedsiębiorcom i biznesmenem. Szczególnie jeżeli ma wzięcie wśród klientów. Coraz częściej zakłady fryzjerskie i salony kosmetyczne wspierają swoją działalność specjalnym oprogramowaniem jakim jest program do obsługi zakładu fryzjerskiego. Takie oprogramowanie dla gabinetu pozwala na spokojną pracę bez konieczności ciągłego kontrolowania rezerwacji i zajmowania się sprawami organizacyjnymi.

Internetowa rezerwacja wizyt jest wygodna nie tylko dla samych właścicieli i pracowników salonów, ale również dla klientów, którzy mogą swobodnie wybierać odpowiadające im terminy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaK

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Lara 2016-10-01 12:44:44

    Wydaje mi się, że www.mlsalon.pl z Krakowa skutecznie zarządza swoim salonem;) Ja przynajmniej jeszcze się nie zawiodłam, zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik i nie ma żadnych problemów podczas wizyty.

  • avatar
    ~Radosław 2013-11-28 14:48:45

    Dla klientów jest to niezwykle wygodne, możemy dodać, że ok 80% klientów którzy raz zarezerwowali wizytę u fryzjera online, dokonało takiej rezerwacji ponownie. Dodatkowo ostatnio analizowaliśmy w jakich godzinach są rezerwowane terminy 43% wizyt jest dokonywanych poza godzinami pracy salonów fryzjerskich. Dane na podstawie użytkowników platformy Morten.pl. Możesz tez bezpłatnie wypróbować nasz system w swoim salonie, wystarczy się zarejestrować na www.morten.pl/Partner/Registration/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »