Kultura, sztuka » Muzyka

Sky Tower: Muzyczne show w wykonaniu duetu Mavi&Aretha

Sky Tower: Muzyczne show w wykonaniu duetu Mavi&Aretha
Zobacz więcej zdjęć »
Kolejny koncert w Sky Tower organizowany w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych.

 

Sierpień w Sky Tower mija pod znakiem wyjątkowych wydarzeń muzycznych organizowanych w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych. Na początku miesiąca odbył się tu jazzowy koncert zespołu Guitar Sax Duo, a już niebawem miejsce będzie miało kolejne muzyczne show. 29 sierpnia fuzję mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dźwięku skrzypiec elektrycznych zaprezentują Mavi&Aretha.

 

Mavi&Aretha to kobiecy duet, w którego skład wchodzą: skrzypaczka - Magdalena Środula oraz saksofonistka - Areta Chmiel. Obie artystki są absolwentkami akademii muzycznych oraz członkiniami girlsbandu Ladies of Power, który tworzą razem z DJ-ką - Izabelą Grygo i wokalistką - Asteyą Dec. Magdalena Środula związana jest głównie z muzyką rozrywkową, współpracowała m.in. z Anną Wyszkoni oraz Sylwią Grzeszczak. Towarzyszyła również Rodowi Stweartowi podczas jego występu w Polsce. Areta Chmiel to laureatka formatów muzycznych Must Be The Music, Mam Talent i X-Factor. Saksofonistka pracowała z producentem Gromee i grupą Ich Troje oraz wystąpiła jako support koncertu Mariah Carey w Krakowie.

- Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny w naszym obiekcie będziemy gościć utalentowanych muzyków. To druga okazja w sierpniu do wzięcia udziału w muzycznej uczcie, którą tym razem zaserwują członkinie duetu Mavi&Aretha. Będzie to doskonała okazja do wysłuchania instrumentalnych aranżacji popularnych utworów oraz do zapoznania się z twórczością zaproszonych artystek. Wierzę, że i tym razem spędzą Państwo w Sky Tower wspaniały czas - mówi Magdalena Wiewiór, Marketing Manager Sky Tower.

W przyszły czwartek w Sky Tower uczestnicy koncertu będą świadkami unikatowego i jedynego w swoim rodzaju muzycznego show. Mavi i Aretha przeprowadzą słuchaczy przez wiele gatunków, od popu, rocka i jazzu, aż po muzykę klubową. W niesztampowych, instrumentalnych aranżacjach usłyszymy m.in. „If I Ain't got you" Alicii Keys, „Sweet child O' mine" Guns N' Roses czy „Fiji" Taco Hemingwaya.

Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 18:00 na parterze Sky Tower, nieopodal sklepu Piotr i Paweł. Udział jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »