Technologie » Komputery

Sławomir Chabros, Prezes BizTech Konsulting SA, w zaszczytnym gronie „Lista 100”

Sławomir Chabros, Prezes BizTech Konsulting SA, w zaszczytnym gronie „Lista 100”
Zobacz więcej zdjęć »
Sławomir Chabros, Prezes Zarządu BizTech Konsulting SA, został zaliczony do zaszczytnego grona 100 osób, które w wyróżniający sposób przyczyniły się do podnoszenia umiejętności cyfrowych w Polsce w 2018 roku – zwanego „Lista 100”.

Wpisanie Sławomira Chabrosa na Lista 100 jest uhonorowaniem jego osobistego zaangażowania w stworzenie i organizację dwudziestu pięciu edycji Forum Teleinformatyki, najstarszej imprezy branżowej dla administracji oraz organizację seminariów tematycznych, poświęconych szeroko pojętej informatyzacji naszej gospodarki.
Więcej na stronie
: http://umiejetnoscicyfrowe.pl
http://biztech.pl

Kandydatów do drugiej edycji Lista 100 zgłaszali partnerzy Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych oraz osoby wyróżnione w 2017. Ostateczną listę ustaliła Kapituła „Listy 100” pod przewodnictwem Włodzimierza Marcińskiego – Przewodniczącego Rady Programowej Porozumienia, Prezesa Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Wpisanie Sławomira Chabrosa na „Lista 100” jest uhonorowaniem jego osobistego zaangażowania w stworzenie i organizację dwudziestu pięciu edycji Forum Teleinformatyki, najstarszej imprezy branżowej dla administracji, koncentrującej się na zagadnieniach kluczowych dla informatycznej modernizacji państwa oraz organizację seminariów tematycznych, poświęconych szeroko pojętej informatyzacji gospodarki w naszym kraju.  

Celem Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce jest spowodowanie, że potrzeby powszechnej edukacji cyfrowej będą uznawane za priorytet rozwojowy kraju. Przełoży się to na konkretne działania podejmowane zarówno przez instytucje publiczne, jak i sektor prywatny, przez placówki edukacyjne i przez pracodawców. Wytworzy się powszechne rozumienie oraz akceptacja dla wzmożenia wysiłków prowadzących do wysokiego zaawansowania wykorzystywania technologii cyfrowych.

Szerokie Porozumienie na rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce winno dokonać trwałej zmiany społeczeństwa polskiego jako powszechnie i aktywnie wykorzystującego nowoczesne technologie informacyjne dla spełnienia indywidualnych aspiracji, wzmocnienia lokalnych społeczności i rozwoju kraju.  http://umiejetnoscicyfrowe.pl/

 

BizTech Konsulting SA www.biztech.pl, działająca na polskim rynku od 15 lat, dysponuje doświadczonym zespołem specjalistów, świadczącym usługi informatyczne w obszarach: outsourcingu kompetencyjnego i procesowego, w tym prowadzenia centrum wsparcia; bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych; wytwarzania, integracji i dostarczania systemów informatycznych; szkoleń; sprzedaży sprzętu komputerowego, oprogramowania, licencji.

BizTech Konsulting SA posiada status: Microsoft Silver Partner, Oracle Certified Gold Partner w programie Oracle Partner Network, Specialized Partner Oracle Application Development Framework 11g, Specialized Partner Oracle Database 11g, Symantec Silver Partner, Sophos Silver Partner, KEMP, Veeam Partner, Bacula Systems Authorized Business Partner, Infortrend Reseller, Acronis Authorized Partner, Fortinet Bronze Authorized Reseller, Acunetix Partner, Dell Professional Services Partner, Register Dell SonicWALL, Pearson VUE Authorized Test Center, KRYTERION Host Location, Castle Worldwide, PSI, CERTIPORT Authorized Testing Center.

BizTech Konsulting jest organizatorem XXV Forum Teleinformatyki zatytułowanego „Polska ’25 - strategie i praktyki cyfrowej transformacji”, które odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 roku w Miedzeszynie k/Warszawy.

Od 21 sierpnia 2017 roku spółka notowana jest na NewConnect – symbol BTK.

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Zbigniew Blewoński, mobile: (+48) 501 772 619, e-mail: zbigniew.blewonski@indalo.pl

Nadesłał:

INDALO
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »