Technologie » Komputery

Sławomir Paszek, ekspert baz danych Oracle, współpracuje z Hexcode

Sławomir Paszek, ekspert baz danych Oracle, współpracuje z Hexcode
Zobacz więcej zdjęć »
Hexcode współpracuje ze Sławomirem Paszkiem, certyfikowanym trenerem z obszaru baz danych Oracle.

 Do jego zadań należy przygotowywanie i prowadzenie warsztatów SQL dla analityków, testerów i użytkowników końcowych oraz szkoleń optymalizacyjnych skierowanych do zaawansowanych użytkowników baz danych Oracle.

Sławomir Paszek posiada specjalistyczne doświadczenie w analizie, projektowaniu i tworzeniu systemów opartych o bazę danych Oracle. Jest absolwentem informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracował między innymi dla takich firm jak: PZU Życie, Wind Telecom S.A., Polkomtel. Obecnie jest współwłaścicielem firmy SoftPoland S.C.

„W Hexcode stawiamy na autorskie, specjalizowane szkolenia IT prowadzone przez ekspertów i jednocześnie najlepszych trenerów w branży. Dlatego bardzo się cieszę, że udało nam się zaprosić do współpracy Sławomira Paszka, certyfikowanego specjalistę i trenera Oracle. Podczas jego warsztatów uczestnicy otrzymają wiele cennych informacji i wskazówek dotyczących funkcjonowania środowiska baz danych Oracle. Sławek to specjalista i profesjonalista, opiera się nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim prezentuje szereg praktycznych przykładów.” – powiedziała Aneta Gawęcka-Malec, Manager Szkoleń w Hexcode.

Hexcode systematycznie powiększa ofertę szkoleniową. W tej chwili oferuje warsztaty z obszaru bezpieczeństwa infrastruktury CQURE Academy, eksperckie warsztaty Microsoft SQL, szkolenie poświęcone tematyce Microsoft Windows Server, Exchange Server, .NET, Visual Studio. Warsztaty techniczne Oracle skierowane do administratorów, programistów oraz analityków danych.

Zespół Hexcode tworzą o specjaliści, których wiedza potwierdzona jest zarówno licznymi certyfikatami, jak i wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich nieustannie doskonali swoje umiejętności, dzięki czemu usługi szkoleniowe prowadzone są na najwyższym poziomie.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Paweł Kalinin

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »