Rozrywka i wypoczynek » Gry

Śliczna wnuczka Świętego Mikołaja w Immortal King!

Śliczna wnuczka Świętego Mikołaja w Immortal King!
Zobacz więcej zdjęć »
W tym roku cudowna wnuczka Świętego Mikołaja zdecydowała się umilić czas graczom Immortal King na platformie 337.com. Portal 337.com przygotował ogromnie dużo atrakcji dla Graczy IK! ::: Wesołych Świąt!

Kliknij i poznaj wnuczkę Mikołaja ::: http://apps.337.com/pl/ik?src=pl;rome0;pr;1

Akcja 1: Zbierz Świąteczne Skarpety

[Zasady i Nagrody Akcji]:

Podczas trwania akcji, odbierając nagrodę za wykonanie dziennej misji, Gracz ma szansę na zdobycie Świątecznej Skarpety. Zbierz wyznaczoną liczbę Skarpet i wymień je na nagrody.

42 Świąteczne Skarpety można wymienić na 28 Żetonów wartych 1120 Sztuk Złota.

35 Świątecznych Skarpet można wymienić na 10 Żetonów wartych 400 Sztuk Złota.

28 Świątecznych Skarpet można wymienić na 3 Żetony warte 120 Sztuk Złota.

5 Świątecznych Skarpet można wymienić na 1 Świąteczną Skrzynię Zapasów (z fragmentami żółtego lub czerwonego ekwipunku).

1 Świąteczną Skarpetę można wymienić na 1 Świąteczną Skrzynię Prezentów (pełną Plonów, Srebra, Honoru etc.)

 

[Czas i zasięg akcji]: 19 do 25 grudnia na wszystkich serwerach

 

Akcja 2: Idealna Choinka

 

[Zasady i Nagrody Akcji]:

W głównym mieście Gracza pojawi się Choinka, którą należy codziennie podlewać. Po każdym podlaniu, szybkość wzrostu Choinki rośnie o +1, a Gracz otrzyma 5 Rozkazów, Prestiż oraz Srebro. Im szybsze tempo wzrostu, tym więcej Prestiżu i Srebra dodamy Graczom. Choinkę można podlewać raz na 24 godz. Po 7. podlaniu można wezwać Świąteczne Dziewczę, a koszt pierwszego wezwania to 1 sztuka Złota. Poziom Świątecznego Dziewczęcia jest równy poziomowi Gracza.

[Świąteczne Dziewczę]: Najmłodsza wnuczka Świętego Mikołaja, pragnie walczyć u boku najlepszego herosa, ponieważ nie śpieszy się na zimny Biegun Północny. Dowodzi reniferami i Orkiestrą Wojskową, któraw każdej rundzie dodaje sojusznikom +34 do Morale, jednocześnie obniżając Morale wroga o 10 (obniża morale wroga o 5 punktów więcej niż zwykła Orkiestra Wojskowa).

[Czas i zasięg akcji]: od 17 do 24 grudnia na wszystkich serwerach

Akcja 3: Świąteczny Prezent

[Zasady i Nagrody Akcji]:

Gdy Gracz zaloguje się do gry 25 grudnia, otrzyma 2 Prezenty Świąteczne. Można je odebrać po kliknięciu Świątynii i Areny! Po otwarciu świątecznego prezentu, otrzymasz tajemniczy prezent!

[Czas i zasięg akcji]: 25 grudnia na wszystkich serwerach

Akcja 4: Zniżka w Sklepie VIP

[Zasady i Nagrody Akcji]:

W czasie akcji, otwarty będzie Sklep VIP. Można z niego korzystać niezależnie od poziomu VIP i Sklepu Gracza, zaś wszystkie towary objęte są zniżką 20%. Co więcej, dostępne będzie Fioletowe Berło poz. 80. Przedmiot ten dostępny będzie jedynie w czasie trwania akcji, jedynie w Sklepie VIP.

[Czas i zasięg akcji]: 19 do 27 grudnia na wszystkich serwerachRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

337.com
http://www.337.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »