Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Słodka Wielkanoc z HARIBO

Słodka Wielkanoc z HARIBO
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkanoc to czas radości. To także doskonała okazja, by zrobić bliskim mały prezent lub drobną przyjemność, ofiarując im wyjątkowe opakowanie żelek w świątecznym wydaniu.

W okresie wielkanocnym marka HARIBO wprowadza na rynek specjalne warianty swoich produktów, bo HARIBO to smak radości dla dzieci i dorosłych!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nowości od HARIBO w opakowaniach ze świątecznymi akcentami to gratka dla wielbicieli żelek.
W tym roku na rynku pojawią się 4 rodzaje produktów HARIBO, które poprzez wyjątkowe kształty żelek nawiązują do wielkanocnych symboli.

Słodkie kurczaczki i kolorowe pisanki

W czasie Wielkanocy na stołach i w koszyczkach królują kolorowe jajka, kurczaczki i zajączki. Znajdziemy je także w świątecznych produktach HARIBO.

Ostermix HARIBO to żelki i pianki o różnych smakach i nietypowych kształtach: zajączków, kurczaczków oraz wielkanocnych pisanek, a HARIBO Mini Kuken to kompozycja żelek w uroczej formie piskląt.

Na świątecznym stole nie może zabraknąć także pisanek! W opakowaniu HARIBO Baiser Eier znajdziemy różnokolorowe cukrowe jajeczka, które nie tylko doskonale smakują, ale mogą także być ozdobą wielkanocnego stołu.

Wśród specjalnych propozycji od HARIBO jest także wersja  HARIBO Happy Easter mini – zawierająca żelki w pojedynczych, małych opakowaniach do dzielenia się z bliskimi. To wprost idealny sposób na podzielenie się z bliskimi wielkanocną radością!

 

 

Wielkanocne produkty HARIBO dostępne są w opakowaniach:
HARIBO Baiser Eier 175 g
HARIBO Ostermix 200 g
HARIBO Mini-Kuken 200 g
HARIBO Happy Easter mini 250 g

 

 

O HARIBO:
Firma HARIBO założona została przez Hansa Riegla w 1920 r. w Bonn.
Nazwa marki to skrót od imienia i nazwiska założyciela HAns RIegel oraz nazwy miejscowości BOnn.
Od 1992 roku produkty HARIBO dostępne są w Polsce. Mocno owocowe żelki, delikatne pianki oraz kolorowe rozpuszczalne gumy do żucia MAOAM bardzo szybko zyskały popularność wśród dzieci i… dorosłych.
Najbardziej rozpoznawalnym produktem HARIBO są „ZŁOTE MISIE” – różnokolorowe żelki w 6 smakach.
Więcej na www.haribo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »