Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Słodki czwartek w NoVa Park

Słodki czwartek w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Za co lubisz Tłusty Czwartek? Odpowiedz na to pytanie i odbierz w prezencie od NoVa Park pysznego pączka! Słodka zabawa odbędzie się w czwartek 20 lutego w godzinach 11.00-17.00. Liczba słodkich upominków jest ograniczona.

W najbliższy czwartek odłóżcie dietę na bok i wpadnijcie do NoVa Park na pyszne pączki. Nie ma innego, lepszego pretekstu w roku na bezkarne słodkie co nieco niż Tłusty Czwartek. Wystarczy w godzinach 11.00-17.00 przyjść do NoVa Park i odpowiedzieć na proste pytanie – „Za co lubisz Tłusty Czwartek?”, aby cieszyć się pysznym łakociem! Liczba pączków jest ograniczona.

„Tłusty czwartek na słodko w NoVa Park! W czwartek 20 lutego zakupy w naszym centrum będą jeszcze bardziej udane! A to wszystko za sprawą słodkiego upominku, który czeka na naszych klientów, którzy odpowiedzą na proste pytanie dotyczące Tłustego Czwartku” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym przy salonie Sinsay. Miłośników pączków zapraszamy również do Cukierni Kandulski.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »