Moda » Odzież

Słomiany zapał? – nie w 2017 roku!

Słomiany zapał? – nie w 2017 roku!
Zobacz więcej zdjęć »
Styczeń to dla większości miesiąc pełen nowych wyzwań i ambitnego nastawienia. Jak sprawić, by nasze plany na nowy rok były realne i nie skończyły się tylko na postanowieniach? Nie pozwól, aby znów słomiany zapał wdarł się w Twoje życie i wyznacz sobie realne cele na 2017 rok!


Zapisuj!

Zacznij od podsumowania zeszłego roku. Zapisz, co udało Ci się osiągnąć, a z czym miałeś problem. Następnie wymień wszystkie rzeczy, które są realne do spełnienia w nowym roku. Pamiętaj, aby nie wymagać od siebie rzeczy niemożliwych, ponieważ gdy się nie uda, będziesz czuł się zrezygnowany i nieusatysfakcjonowany. Określ limit postanowień z każdej dziedziny życia np. po dwie rzeczy z relacji z ludźmi, życia zawodowego, czasu wolnego, rozrywki itd.

Działaj!

Zacząć trzeba od banalnie i może trochę naiwnie brzmiącej rady, ale gwarantującej sukces – działaj już teraz! Małymi krokami dąż do celu i nie poddawaj się. Przeciwności losu to przeszkody, których nie unikniesz w żadnej kategorii. Potraktuj je jako wyzwania. Jeśli uda Ci się z nimi poradzić – będziesz miał jeszcze większą motywację do działania! 

Cele obowiązkowe!

Jako pierwszy obowiązkowy cel wyznacz: pielęgnowanie relacji z bliskimi. Nawet jeśli uważasz, że poświęcasz sporo czasu swojej rodzinie i przyjaciołom – sam wiesz, że zawsze możesz zrobić dla nich więcej. Pamiętaj, że to właśnie na nich możesz liczyć w trudnych chwilach. Odwdzięcz im się zatem swoim czasem i chwilą uwagi. Twoje działania na pewno zostaną docenione, a relacje z bliskimi będą jeszcze silniejsze.

Drugim obowiązkowym celem jest zadbanie o samego siebie. Zarówno jeśli chodzi o zdrowie, jak i rozrywkę i relaks. Odkładasz wizytę u lekarza od pół roku? Nie pamiętasz kiedy zrobiłeś coś dla siebie? Zrób sobie plan czasu poświęconego tylko i wyłącznie Tobie. Umów się na masaż, do fryzjera lub wybierz się sam na zakupy. Nie musisz wydawać dużo pieniędzy. Korzystaj z rabatów i voucherów dostępnych w Internecie, a nowe ubrania zakup w outlecie.

– Zakupy to świetny pomysł na poprawienie sobie humoru. Jednak największą satysfakcję mamy, gdy nie zrujnujemy przy tym naszego domowego budżetu;) Dlatego właśnie, idealnym rozwiązaniem są zakupy w outlecie. Factory Kraków oferuje produkty najwyższej jakości w świetnych cenach – zwłaszcza teraz, w czasie Rozprzedaży, kiedy ceny spadają nawet do -80 proc. – mówi Anna Kusior-Jabłońska, koordynator ds. marketingu i PR Factory Kraków

Trzymając się kilku prostych zasad z pewnością uda Ci się spełnić większość planów
i postanowień. Wymagaj od siebie i nie poddawaj się, a sukces gwarantowany!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

eskadra

Komentarze (11)

 • avatar
  ~Vaska 2017-05-13 17:42:42

  Zapał zawsze z nowym rokiem jest, mi udało się juz troche zrzucic, dzięki temu że gotuje na parze.

 • avatar
  ~Alicja 2017-04-16 15:55:05

  A powiedzcie mi jak wyglądaja pokazy philipiaka? warto się wybrać?

 • avatar
  ~Tina 2017-03-29 11:38:21

  Dziękuję Pani Marto za informację . Jest u mnie Wasz salon , w związku z tym chętnie odwiedzę go.

 • avatar
  ~Klaudia 2017-03-26 16:17:59

  Fajny wynik by był, co do parowaru, smakują Ci takie potrawy na parze?

 • avatar
  ~eryczka 2017-03-25 00:22:43

  Ja na gwiazdkę sobie uzbierałam na ten parowar i teraz trzymam postanowień zdrowej diety. Schudłam 9 kilo od Sylwestra, a jem porządne porcje, tylko lepsze dla zdrowia, bo bez zbędnego tłuszczu.

 • avatar
  ~Marta Kowalewska 2017-03-14 20:32:44

  Tina już spieszę z pomocą. Adresy salonów stacjonarnych marki Philipiak znajdziesz na naszej stronie internetowej philipiakmilano.pl/gdzie-kupic

  Pozdrawiam, Marta Kowalewska
  Online Ekspert marki PHILIPIAK

 • avatar
  ~Tina 2017-03-12 15:12:50

  Pani Marto Poważne zakupy robię na zywo. Dlatego sklep internetowy nie wchodzi w grę. W związku z tym czy Mogłaby Pani podać adresy salonów?

 • avatar
  ~Marta Kowalewska 2017-02-20 19:53:35

  Tina, produkty marki Philipiak możesz kupić bezpośrednio na pokazie naszej marki. Możesz także odwiedzić jeden z naszych salonów stacjonarnych. Zapraszam także do sklepu internetowego shop.philipiakmilano.pl

  Pozdrawiam, Marta Kowalewska
  Online Ekspert marki PHILIPIAK

 • avatar
  ~Tina 2017-02-19 19:05:08

  Gdzie kupiłaś parowar philipiaka? Szukałam w marketach ale go nie spotkałam.

 • avatar
  ~Alba 2017-01-12 11:14:36

  Tak trzymaj! Ja już od kilku lat gotuję tylko na parze , nie chorujemy i mamy więcej energii. A parowar philipiaka sprawdza sie w tym doskonale

 • avatar
  ~pisza 2017-01-08 20:42:40

  Ja od zeszłego roku trzymam postanowienie z Sylwestra 15/16 i pilnuję swojego odżywiania. Przygotowuję w parowarze Philipiaka zdrowe, gotowane na parze potrawy - mięsa, warzywa i ryby. Do tego owoce i aktywność fizyczna. To podstawa mojego małego sukcesu - 12kg w ciągu roku.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »