Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Słoneczny taniec z Młodymi Tytanami!

Słoneczny taniec z Młodymi Tytanami!
Zobacz więcej zdjęć »
Salsa, samba, disco? Latem wszystkie taneczne ruchy są dozwolone! Cartoon Network przygotował maraton odcinków ze słynną animowaną supergrupą. Emisja cyklu „Młodzi Tytani: Akcja! Letnia Taneczna Zabawa” już od 28 czerwca w Cartoon Network.

Popularny serial „Młodzi Tytani: Akcja!” jest emitowany w Cartoon Network od 2013 roku. W sześciu sezonach bohaterowie podróżowali po całym świecie, pokonywali różnych przeciwników, walczyli u boku Batmana czy DC Super Hero Girls. Tym razem odwiedzą Meksyk i będą bawić się w rytm muzyki w specjalnym maratonie wyselekcjonowanych odcinków.

Mały szkrab-larwa, którym będą się opiekować, wymknie się i ucieknie – tak Młodzi Tytani trafią do roztańczonego Meksyku. Raven nauczy grupę, jak dobrze ruszać się w rytm muzyki. Nagle do ich wieży wtargnie złośliwy demon, który ma bzika na punkcie tańca. Postaci popiszą się swoimi tanecznymi pozami również w odcinku, w którym znajdą dla siebie widowiskowe peleryny. Robin, Cyborg i Bestia zorganizują wieczór wyłącznie dla chłopaków. Wtedy Raven i Gwiazdka postanowią uwolnić Dżinks, która znajduje się w więzieniu i wybrać się z nią na imprezę.

Start maratonu „Młodzi Tytani: Akcja! Letnia Taneczna Zabawa” w poniedziałek 28 czerwca o 8:20 w Cartoon Network. Emisja codziennie od 8:20 do 12:00.

 

 

 

O Cartoon Network EMEA

Cartoon Network to kanał dla dzieci wypełniony ekscytującą mieszanką komedii i przygody. Główną grupą docelową stacji są chłopcy i dziewczynki w wieku 6-12 lat. Przepełnione humorem, angażujące i uznane na całym świecie produkcje, które pobudzają wyobraźnie i nawiązują do uniwersalnych motywów przyjaźni, zachęcają dzieci do bycia sobą. Ramówka kanału obejmuje takie kreskówki jak: „Atomówki”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Ben 10”, „Między nami, misiami”, „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Ninjago: Mistrzowie Spinjitzu”, „Kicia Rożek”, „Craig znad potoku”, „Obóz na wyspie” oraz wielokrotnie nagradzane seriale „Steven Universe”, „Pora na przygodę” oraz „Zwyczajny serial”. Z produkowanych przez kanał treści można również skorzystać dzięki stronie internetowej, a także poprzez gry, wideo na żądanie, urządzenia mobilne i szeroki wachlarz artykułów licencyjnych. Właścicielem marki Cartoon Network jest WarnerMedia.

Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa

Barbara Izowska

Senior PR & Marketing Manager CEE

Benelux and GAS

Katarzyna Tumielewicz

Marketing & PR Manager

katarzyna.tumielewicz@warnermedia.com

tel. +48 22 43 86 104

Joanna Hała

PR Manager | dotrelations

joanna.hala@dotrelations.pl 

+48 690 995 770

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »