Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Slot Cars w NoVa Park

Slot Cars w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Tylko w dniach 13-17 listopada w NoVa Park pojawi się największy w Polsce tor Slot Cars. Na wszystkich klientów czekają niezapomniane sportowe emocje, wyścigi i rywalizacja. Najlepsi „kierowcy rajdowi” otrzymają atrakcyjne nagrody!

Tor samochodowy w NoVa Park to wyjątkowa atrakcja dla wszystkich miłośników rajdów samochodowych i sportowych emocji. Przez pięć dni, od 13 do 17 listopada, na największym w Polsce torze Slot Cars o długości 50 metrów zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli dać się porwać wspaniałej zabawie i zaciętej rywalizacji z innymi graczami. W jednym wyścigu może wziąć udział maksymalnie sześciu zawodników, a wyniki zawodów wyświetlane będą na specjalnym monitorze wraz z rankingiem zawodników. Osoby, które osiągną najlepsze wyniki czasowe otrzymają cenne zagrody – zestawy Carrera Go i Carrera Digital.

Zdalnie sterowane samochody to marzenie niejednego dziecka, a my to marzenie spełniamy. Już w dniach 13-17 listopada zapraszamy do NoVa Park na niezapomniane sportowe atrakcje. Do dyspozycji dużych i małych klientów będzie sześć wysokiej klasy zdalnie sterowanych samochodów oraz największy w Polsce tor, dzięki którym każdy będzie mógł poczuć się jak kierowca rajdowy. Tor Slot Cars to wspaniała zabawa dla całej rodziny – dla osób w wieku od 10 do 100 lat!” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Tor Slot Cars będzie dostępny w NoVa Park w godzinach 10.00-20.00 (w niedzielę 15 listopada w godz. 10.00-19.00). System sterowania pojazdami rajdowymi dostępnymi na torze Slot Cars nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności oraz doświadczenia.

Regulamin wydarzenia będzie dostępny w strefie Wydarzenia oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »