Technologie » Internet

Ślubella już do Twojej dyspozycji

Ślubella już do Twojej dyspozycji
Zobacz więcej zdjęć »
Rynek wortali o tematyce ślubnej poszerzył się o nietypowy serwis. Slubella.pl – bo o niej mowa, to portal skierowany nie tylko do osób planujących ślub, lecz również dla małżeństw, które mają ten ważny dzień za sobą. Na czym polega ta wyjątkowość Ślubelli ?

Wortal ten spełnia nowe wymagania, jakie przed podobnymi serwisami stawiają użytkownicy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Analizując sytuację panującą w sieci, z łatwością można zauważyć, iż coraz więcej kobiet decyduje się na dzielenie swoimi zdjęciami ślubnymi poprzez Internet. Jednocześnie chcą mieć pewność, że nikt niepożądany nie będzie miał wglądu w ich galerie. To właśnie zapewnia im Ślubella – bezpieczeństwo.

Ponadto oferuje ona możliwość dodawania zdjęć w niczym nielimitowanej ilości. Istotny jest fakt, że nie tylko państwo młodzi, lecz również ich znajomi mogą dodawać nowe fotografie. Jest to rozwiązanie odwiecznego problemu, jakim było poszukiwanie zdjęć zrobionych przez dalekich krewnych. Młodzi nie muszą się jednak obawiać, że ktoś (w ramach dowcipu) upubliczni kompromitujące ich zdjęcia – bowiem to oni sami decydują, które nadesłane przez gości zdjęcia opublikować. Szczypta cenzury – nie zaszkodzi. 

Pomimo ogromnej ilości dodanych zdjęć, albumy pozostają czytelne i przejrzyste (są uszeregowane chronologicznie – jako pierwszy ukazywany jest ten należący do osób, których ślub odbędzie się najwcześniej). Z łatwością można odnaleźć to jedno jedyne zdjęcie, które chcemy opatrzyć ciekawym komentarzem Państwo młodzi mogą podzielić się również szeregiem innym informacji (np. w takt jakiej muzyki będą się bawić, dzięki jedzeniu z jakiej restauracji będą mieć siłę szaleć do samego rana oraz jaki fotograf to wszystko uwieczni).

Ślubella umożliwia wymianę informacji i opinii. Za jej pośrednictwem można polecić dobrego operatora, lub wręcz przeciwnie odradzić zatrudnienie amatora, który zrujnuje całą uroczystość. Kiedy przyszła panna młoda zobaczy pięknie upięte włosy na jednym ze zdjęć dodanych przez jej „koleżankę po fachu” z łatwością dowie się kto jest autorem(-ką) tego cuda. Podobnie rzecz ma się z każdym najmniejszym elementem „wyprawki ślubnej”. Gdy jakiś detal wzbudzi Twoją niepohamowaną ciekawość - możesz o niego zwyczajnie zapytać. 

Jeśli masz dość portali ślubnych, które wydają się oferować „wszystko” - co w rezultacie przekłada się na informacyjny chaos, a zależy Ci na skorzystaniu z przyjaznej, prostej w obsłudze, funkcjonalnej i nowoczesnej galerii – www.slubella.pl – jest stworzona dla Ciebie.

Prace nad rozbudową i udoskonaleniem serwisu trwają. O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Kontakt:

Beata Twardowska
Telefon: 781 950 088 
e-mail: btwardowska@slubella.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.slubella.pl
http://www.slubella.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »