Moda » Odzież

Ślubna kolekcja 2012 jest już w jedynym outlecie Mon Cheri

Ślubna kolekcja 2012 jest już w jedynym outlecie Mon Cheri
Zobacz więcej zdjęć »
Przecenione do nawet 299 złotych, pełnowartościowe suknie ślubne z tegorocznej kolekcji Mon Cheri trafiły właśnie do jedynego w Polsce outletu, który znajduje się w Białymstoku.

- Ideą sprzedaży outletowej jest umożliwienie zakupu pełnowartościowych towarów w zdecydowanie niższych cenach. Jest to korzystne dla obu stron – klienci zyskują szansę na naprawdę tanie zakupy, a dystrybutor ma możliwość sprzedaży towaru, który z różnych względów nie cieszy się już zainteresowaniem w tradycyjnej ofercie. Rabaty sięgają 90%, a to sprawia, że ceny stają się naprawdę atrakcyjne – przyznaje Patrycja Sobolewska z firmy Poland Land, będącej właścicielem outletu.

Eleganckie suknie wieczorowe z kolekcji 2012, które kosztowały dotąd 1500 złotych można już kupić za 199 zł. Natomiast warte nawet kilka tysięcy złotych modele sukni ślubnych, również z tegorocznej kolekcji są do nabycia w cenie od 299 złotych.

Na wieszakach outletu znajdziemy więc ekskluzywne kreacje z najbardziej znanych kolekcji marki Mon Cheri - Moonlight, Tony Bowls czy Sophia Tolli.


Właścicielem otwartego w marcu, jedynego w Polsce outletu Mon Cheri jest wyłączny dystrybutor tej marki na terenie naszego kraju, białostocka firma Poland Land. Mon Cheri Outlet znajduje się w Centrum Handlowym Park, w lokalu nr 83 (obok schodów przy przejściu na dworzec PKP). Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00 i w soboty od 10.00 do 15.00.

Oprócz sukni ślubnych są tam również dostępne eleganckie suknie wieczorowe i wizytowe – idealne dla pań, które będą towarzyszyły pannie młodej w charakterze świadka oraz wytwornych mam, a także dla gości weselnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »