Technologie » Telekomunikacja

Słuchawka Plantronics Savi W740 Rozmawiaj do 120 metrów od telefonu

Na naszym rynku, w dystrybucji KONTEL-TELECOM www.kontel.pl, przedstawiciela marki Plantronics w Polsce jest już dostępny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Savi W740 stworzony specjalnie dla zwiększenia efektywności pracy w biurze.

Dzięki trójdzielnemu sposobowi funkcjonowania, możliwe jest łatwe zarządzanie komunikacją i przełączanie połączeń między komputerem, telefonem stacjonarnym, a telefonem GSM za pomocą jednego zestawu słuchawkowego.

Ta lekka i praktyczna w użyciu słuchawka umożliwia prowadzenie rozmów nawet do 120 metrów od telefonu lub PC, dzięki czemu praca w biurze staje się nie tylko bardziej efektywna, ale i komfortowa. Nową uniwersalną słuchawkę Plantronics można nosić zarówno na uchu, jak i na głowie.    

Zestaw jest zoptymalizowany do komunikacji Unified Communications. Automatycznie pokazuje status połączeń i dostępność użytkownika na komputerze i telefonach. Dzięki temu współpracownicy w biurze widzą, czy osoba używająca słuchawki Savi® W740 prowadzi akurat rozmowę. Ten inteligentny zestaw słuchawkowy oferuje nie tylko najlepszą w swojej klasie szerokopasmową jakość dźwięku i umożliwia dużą mobilność podczas pracy, ale także jest bardzo wydajny. Urządzenie zapewnia 7 godzin nieprzerwanych rozmów z jednego akumulatora, albo też nieograniczony czas pracy przy użyciu wymiennego akumulatora oferowanego dodatkowo.

Wyższy poziom zarządzania komunikacją

Dedykowana dla osób mobilnych nowa słuchawka Plantronics z linii produktowej Savi® pozwala na niezwykle sprawną komunikację, zarówno UC za pośrednictwem komputera PC, jak również z telefonu stacjonarnego na biurku i telefonu GSM. Wykorzystywany przez nią system SoundGuard zapewnia akustyczną ochronę słuchu ograniczając dźwięki o wysokim poziomie głośności. Mikrofon z najbardziej zaawansowaną na rynku funkcją redukcji szumów otoczenia, którym dysponuje słuchawka ułatwia rozmowę i pozwala wyraźnie słyszeć i być słyszanym. Zdalne odbieranie i kończenie połączeń z telefonu stacjonarnego, aparatu komórkowego i PC oraz wyciszanie i regulacja głośności możliwa jest bezpośrednio za pomocą  Savi® W740. Słuchawka przystosowana jest też do prowadzenia połączeń konferencyjnych (do 4 rozmówców).

Cechy Plantronics Savi® W740

 • Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do połączeń z telefonu stacjonarnego, telefonu GSM i komunikacji UC z komputera PC/MAC
 • Zasięg do 120 metrów
 • Uniwersalny styl noszenia na ucho lub głowę
 • Częstotliwość bezprzewodowa DECT (słuchawka) / Bluetooth (cała baza)
 • Technologia SoundGuard - akustyczna ochrona słuchu - ogranicza dźwięki o wysokim poziomie głośności 
 • Mikrofon z funkcją Noise-cancelling – redukcja szumów otoczenia o najwyższej na rynku wydajności
 • Zdalne odbieranie i kończenie rozmowy (One-touch) prowadzonej z telefonu na biurku, telefonu GSM i PC oraz wyciszanie i regulacja głośności za pomocą słuchawki
 • Technologia Enhanced Digital Signal Processing (DSP) zapewnia bardziej naturalne brzmiący głos
 • Czas rozmowy do 7 godzin z jednego akumulatora lub nieograniczony czas rozmów przy zakupie wymiennego akumulatora oferowanego oddzielnie
 • Waga słuchawki 21 gram
 • Łatwe odkładanie na bazę (magnetyczne)
 • Połączenia konferencyjne do 4 słuchawek
 • Gwarancja 24 miesiące
Więcej na www.kontel.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »