Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Smacznie i kreatywnie w ETC Swarzędz

Najbliższe dni zapowiadają się bardzo smacznie i kreatywnie. W ETC Swarzędz trwa właśnie druga edycja Bazaru Rozmaitości.

W ramach tego wydarzenia przewidziano jarmark produktów regionalnych, pięknego rękodzieła oraz warsztaty. Miłośników dobrego i zdrowego jedzenia, oryginalnych wyrobów i twórczego spędzania wolnego czasu nie może na nim zabraknąć.

Aż 4 dni potrwa Bazar Rozmaitości w ETC Swarzędz. Każdy zdąży więc zakupić tradycyjnie wytwarzane wyroby. Na stoiskach czekać będą m.in. naturalne wędliny od zaufanego producenta „Z Dziada Pradziada”, pasztety, regionalne sery z posypką, korycińskie i oscypki prosto z Bacówki Na Wójciźnie oraz prawdziwy chleba na zakwasie. Nie zabraknie także dodatków oraz łakoci z Polski i z zagranicy. Do wyboru będą rozmaite oliwki, przyprawy, chałwy, miody oraz przysmaki z Azerbejdżanu. Na miłośników mody i designu przygotowano z kolei rękodzieło. Ubrania dla dorosłych i dzieci, dodatki i akcesoria takie jak czapki, kominy, torby i torebki od lokalnych artystów oraz producentów z Nepalu z pewnością przypadną do gustu osobom poszukującym dobrej jakości i oryginalności.

To jednak nie wszystko. Ostatniego dnia, czyli w sobotę, w godzinach 11:00-18:00 każdy chętny będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych warsztatach ozdabiania porcelany. Uczestnicy będą własnoręcznie malować  i dekorować kubki, które wezmą później ze sobą do domu. Taki gadżet z pewnością stanie się ulubionym, w którym herbata smakuje najlepiej.

Na Bazar Rozmaitości zapraszamy w godzinach 10:00-21:00. Sobotnie warsztaty odbędą się w godz. 11:00-18:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »