Rozrywka » Prezenty
Smaki lata w Porcie Łódź
Od najbliższego czwartku do niedzieli Goście Portu Łódź będą mogli odwiedzić kolejny Jarmark Regionalny, na którym będą mogli zakupić nieprzetworzoną żywność.
W lipcu producenci zaprezentują produkty lokalne takie jak sery, miody oraz tradycyjnie wypiekane pieczywo. Obok rodzimej żywności, na jarmarku spróbujemy także smaków pochodzących z różnych regionów świata, m. in. hiszpańskich oliwek, greckiej chałwy czy przypraw, które zagościły u nas na stałe i są często wykorzystywane w polskiej kuchni.
- Wakacje to czas podróży, także tych kulinarnych dlatego podczas najbliższego Jarmarku postanowiliśmy zapewnić naszym Klientom możliwość posmakowania wakacyjnych polskich potraw, jak również tych z różnych zakątków świata – mówi Emilia Lange – Cichocka, menadżer marketingu Port Łódź.
Cykliczne Jarmarki Regionalne to doskonała okazja by poznać walory smakowe i zdrowotne rozmaitych produktów, a także dowiedzieć się więcej o procesie ich powstawania. Na Jarmark Regionalny zapraszamy w dniach 9 – 12 lipca (od czwartku do niedzieli). Stoiska wystawców będą zlokalizowane w Atrium w pobliżu sklepu IKEA.
Nadesłał:
beyondpr
|
Przyjdź na Mieszkaniowy Dzień Otwarty i rozpocznij 2026 rok decyzją o własnym mieszkaniu
Nowoczesne kotłownie Termet w Strzegomiu i Jaroszowie- tańsze ogrzewanie dla mieszkańców spółdzielni
Cyfrowa Maria Skłodowska-Curie edukuje w kampanii „Czas zrozumieć Atom”
Kredyt hipoteczny bez tajemnic. Credit Agricole oddaje w ręce klientów praktyczny poradnik
Jakie projekty mieszkaniowe wejdą na rynek w 2026 roku
Komentarze (0)