Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Smaki regionów w Porcie Łódź

Smaki regionów w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Od najbliższego czwartku w Porcie Łódź po raz kolejny pojawią się lokalni producenci, oferujący Klientom zdrową i nieprzetworzoną żywność. Jarmark Regionalny, zlokalizowany w strefie przy sklepie Saturn, potrwa do niedzieli 27 maja.

Jarmark Produktów Regionalnych na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych cyklicznie w Porcie Łódź i cieszy się ogromną popularnością. Klienci cenią sobie możliwość dokonania zakupów spożywczych prosto od producentów, którzy chętnie opowiadają o całym procesie przygotowywania danego produktu. Tym razem na Jarmarku znajdą się stoiska wystawców z pieczywem wypiekanym na naturalnym zakwasie, ręcznie wytwarzanymi serami, a także z wędzonymi tradycyjnymi metodami wędlinami. Ponadto na Jarmarku Klienci będą mogli zakupić wędzone ryby, różnorodne miody z lokalnych pasiek oraz przyprawy.

Jarmark Produktów Regionalnych w Porcie Łódź potrwa cztery dni - od 24 do 27 maja. Będzie dostępny dla Klientów w godzinach otwarcia Centrum.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »