Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Smaki wakacji w Porcie Łódź

Smaki wakacji w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza na ostatni w tym roku wakacyjny Jarmark Produktów Regionalnych. Wystawcy, oferujący smaki regionów, będą czekać na Klientów obok sklepu Saturn od 25 do 28 sierpnia.

Wakacje dobiegają końca, warto zatrzymać je trochę dłużej chociażby poprzez smakołyki pochodzące z różnych regionów Polski, a także świata. Na Jarmarku w Porcie Łódź od najbliższego czwartku, 25 sierpnia, będzie można zakupić oryginalną grecką chałwę, hiszpańskie oliwki oraz mnóstwo przypraw pochodzących z całego świata. Nie zabraknie oczywiście polskich tradycyjnych smaków. Na stoiskach wystawców znajdziemy miody z lokalnych pasiek, suszone owoce, chrupiące pieczywo wypiekane na zakwasie oraz wędzone ryby. Na Jarmarku obecny będzie także producent piwa warzonego w jednym z małych, lokalnych browarów.

Jarmark Produktów Regionalnych czynny będzie w godzinach otwarcia Portu Łódź -  od czwartku do soboty: 10:00 – 21:00, w niedzielę – 10:00 – 20:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »