Technologie » Internet

Smart Soft Solutions z nagrodą "Mocni w Biznesie 2018"

Smart Soft Solutions, software house specjalizujący się w projektowaniu, wdrażaniu i integrowaniu systemów informatycznych uzyskał nominację w konkursie „Mocni w Biznesie 2018” w kategorii start-up.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie” jest przyznawana przy okazji odbywającego się w Łodzi Europejskiego Forum Gospodarczego. W plebiscycie wybierane są firmy, które budują pozytywny wizerunek województwa łódzkiego oraz w sposób znaczący przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego.

Firma Smart Soft Solutions została nominowała w kategorii start-up, w której typowane są przedsiębiorstwa w początkowym stadium rozwoju, posiadające prototyp produktu bądź rozwiązania czy usługi oraz prowadzące działalność z siedzibą główną na terenie województwa łódzkiego. W ten sposób władze regionu chcą wyróżnić firmy, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. Do takich firm niewątpliwie zalicza się Smart Soft Solutions, która jest twórcą Thermoeye.

Thermoeye to autorski system wykrywający wczesne stadia chorobotwórcze wśród trzody chlewnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, hodowca może nie tylko zredukować umieralność trzody, ale również zmniejszyć ilość przyjmowanych leków farmaceutycznych oraz zwiększyć efektywność chowu.

Nominacja w konkursie „Mocni w Biznesie” to szansa, która pozwoli pokazać nasz produkt szerszemu gronu, nie tylko związanemu z branżą rolniczą. Niewątpliwie, to ogromne wyróżnienie oraz spory zastrzyk energii. Cały czas udoskonalamy produkt i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców. Nominacja to znak, że nasze działania zmierzają w dobrym kierunku – tłumaczy Łukasz Adamek, CEO Smart Soft Solutions.

Laureaci konkursu „Mocni w Biznesie 2018” zostaną wyłonieni w najbliższy poniedziałek, 15 października w Vienna House Andel’s Łódź.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub Fund

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »