Gospodarka » Żywność

Snack jajo

Snack jajo
Zobacz więcej zdjęć »
Firma CKM Gordion proponuje nowoczesną i bardzo praktyczną odmianę jajka faszerowanego. Skorupka tego jajka o nazwie SNACK JAJO wyprodukowana z wafla jest jadalna. Pomysł i wzór chroniony jest patentem w UE i USA.

Klienci sklepów MARCPOL  oraz delikatesów internetowych FRISCO mogą kupić już waflowe skorupki SNACK JAJO, które nawiązują do tradycyjnego jaja faszerowanego przygotowywanego przez nasze babcie.  

Kiedyś przyrządzenie jajka faszerowanego  zabierało  dużo czasu, wymagało ogromnej cierpliwości i precyzji. Dlatego ta smaczna potrawa zaczęła znikać z naszych stołów.  Dzięki SNACK JAJO przygotowanie przekąski jest teraz o wiele łatwiejsze i szybsze a tradycyjna potrawa ma szanse odzyskać popularność.

Waflowe skorupki SNACK JAJO można wypełnić  dowolnym rodzajem  farszów.   Na ciepło, na zimno, na słodko lub wytrawnie. Każdy może użyć ulubionego farszu lub sałatki.  Wafelki  SNACK JAJA  są specjalnie impregnowane, co pozwala dłużej zachować im świeżość oraz chrupkość, chroniąc przed wilgocią przenikającą z farszu.

SNACK JAJO to jedyna w swoim rodzaju przekąska nadająca się do spożywania przez osoby będące w ruchu, spieszące się, ale również do zastosowania w cateringu.  Podanie i  zjedzenie takiego jajka nie wymaga sztućców ani talerza – całe jajko wraz  z jadalną skorupką można zjeść kilkoma kęsami trzymając  je w jednym ręku!

Zbliżają się Święta Wielkanocne, może czas zaskoczyć bliskich nowym pomysłem i podejściem do tradycyjnego jaja faszerowanego.  Przy okazji zaoszczędzimy sobie wiele czasu i pracy.   SNACK JAJO na pewno spodoba się i zasmakuje każdemu.

Szczegółowe informacje na www.snackjajo.pl 

Firma CKM GORDION zajmuje się konsultingiem i doradztwem dla biznesu.    Prowadzi  doradztwo  strategiczne i   restrukturyzacyjne.     Firma także  poszukuje i  wprowadza na rynek nowe usługi  i produkty w różnych branżach.  Więcej informacji na www.ckmgordion.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

leniva

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 86263 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )