Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Śniadanie dla mistrzów i interaktywne zabawy w Port Łódź Junior

Śniadanie dla mistrzów i interaktywne zabawy  w Port Łódź Junior
Zobacz więcej zdjęć »
Jak ważne jest śniadanie? Co jeść by mieć siłę do codziennej nauki i zabaw? Tego wszystkie dzieci nauczą się w tym tygodniu w Port Łódź Junior. Natomiast od kolejnego poniedziałku, 14 maja w Centrum na najmłodszych czekają interaktywne gry zapewniające mnóstwo pozytywnej energii!

Śniadanie – najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego? Tego dzieci dowiedzą się w sali zabaw „Junior”, gdzie profesjonalne animatorki przygotowały zabawy połączone z edukacją najmłodszych, dotyczącą zdrowego odżywiania. Maluchy dowiedzą się dlaczego tak ważne jest zjedzenie śniadania przed wyjściem z domu oraz dlaczego warto jeść także drugie śniadanie w przedszkolu czy szkole. Poprzez zabawę animatorki opowiedzą również o tym, co mali mistrzowie powinni jeść rano na śniadanie by mieć mnóstwo energii na cały długi i pełen wrażeń dzień. Na zajęciach plastycznych, dzieci będą mogły ponadto ozdobić torebkę na drugie śniadanie, tak by każdego dnia było i zdrowo i kolorowo, a śniadanie zostało zjedzone ze smakiem! Z pomocą animatorek maluchy wspólnie nauczą się także zabawnego wierszyka w „śniadaniowym” kimacie.

Natomiast po weekendzie, od 14 maja, na najmłodszych czekają w Porcie Łódź interaktywne potyczki. W sali zabaw „Junior” pojawi się nowa gra – niespodzianka, którą koniecznie trzeba wypróbować! Kto będzie najszybszy w grze, w której liczy się spostrzegawczość? Kto zostanie mistrzem memory? Port Łódź Junior zaprasza do zabawy!

Sala zabaw przeznaczona jest dla najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w soboty od 10:00 do 20:00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »