Dom » Budownictwo

Śnieżka otrzymała nagrodę „Dziecięcy Uśmiech”

Śnieżka otrzymała nagrodę „Dziecięcy Uśmiech”
Zobacz więcej zdjęć »
W ubiegłą środę, 10 czerwca br., Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA otrzymała nagrodę – „Dziecięcy Uśmiech”, przyznawaną przez Radę Gminy Jedlińsk za wyjątkowe zasługi dla rozwoju i promocji szkolnictwa.

Podczas Dziecięcej Sesji Rady Gminy Jedlińsk, która odbyła się już po raz czwarty, wybranym osobom fizycznym, instytucjom i firmom zostały przyznane pamiątkowe dyplomy i medale za bezinteresowne prace na rzecz szkoły oraz pomoc w działaniach dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych. Nominacje do nagrody „Dziecięcy Uśmiech” wysyłali uczniowie szkół z gminy Jedlińsk.

Z grona laureatów, zwycięzców wytypowała natomiast Rada Gminy. Wśród nich znalazła się Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, która udzieliła wsparcia Publicznej Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach, finansując budowę wielofunkcyjnego boiska dla jej podopiecznych, w ramach 8. edycji ogólnopolskiego konkursu „Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Polska Liga”. Celem tej inicjatywy jest popularyzowanie wśród dzieci idei aktywnego spędzania czasu i stwarzanie im odpowiednich warunków do uprawiania sportu. Nagroda „Dziecięcy Uśmiech” to szczery wyraz uznania najmłodszych dla działań Śnieżki, dzięki której spełniły się ich marzenia o nowym obiekcie sportowym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »