Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Śnieżka ponownie zaprasza na płatny staż

Śnieżka ponownie zaprasza na płatny staż
Zobacz więcej zdjęć »
W poniedziałek, 27 kwietnia w FFiL Śnieżka SA ruszyła II edycja programu stażowego „Spektrum”. Na uczestników czekają trzymiesięczne, płatne staże w aż dziewięciu różnych działach. Rekrutacja potrwa do końca maja.
Staże odbędą się w okresie wakacyjnym, od 1 lipca do 30 września br. Stażyści - wyłonieni spośród studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów, którzy ukończyli studia maks. 2 lata temu - będą mogli zdobyć kompetencje zawodowe w jednym z dziewięciu obszarów: badania i rozwój, obsługa klienta krajowego, sprzedaż eksportowa, marketing strategiczny, komunikacja marketingowa, komunikacja korporacyjna, HR, księgowość oraz transformacja cyfrowa i IT. Aplikować można na dowolną liczbę ogłoszeń stażowych.
Ze względu na obowiązujący w Polsce stan epidemii oraz środki ostrożności wprowadzone w Śnieżce, proces rekrutacji będzie prowadzony online.
- W Śnieżce dbamy o bezpieczeństwo pracowników i kandydatów, dlatego wszystkie spotkania rekrutacyjne odbywają się online. Mamy jednak nadzieję, że do wakacji sytuacja się unormuje i realizacja stażu będzie możliwa stacjonarnie, w naszej siedzibie. Cały czas trzymamy rękę na pulsie, na bieżąco reagujemy na sytuację. Ze wszystkimi kandydatami będziemy w stałym kontakcie. - mówi Patrycja Radwańska, Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi FFiL Śnieżka SA.
Oprócz wynagrodzenia, uczestnicy programu stażowego „Spektrum" otrzymają dofinansowanie do dojazdów, udział w badaniu kompetencji oraz feedback rozwojowy. Najlepszym stażystom Śnieżka zaproponuje możliwość stałej współpracy.
Staż w Śnieżce to doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy ze studiów w praktyce oraz zmierzenia się z pierwszym doświadczeniem zawodowym. Mogli się o tym przekonać uczestnicy I edycji programu zrealizowanej w 2019 roku. Ankiety przeprowadzone na zakończenie pokazały, że wszyscy stażyści byli bardzo zadowoleni z realizacji projektu i zgodnie orzekli, że jeśli byłaby taka możliwość, ponownie wzięliby w nim udział.
Szczegóły programu oraz sylwetki stażystów z poprzedniej edycji - w tym ich wypowiedzi i opinie - są dostępne na stronie www.kariera.sniezka.pl w dedykowanej zakładce „Dla studenta".

*****
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku chemii budowlanej i wiodąca spółka w Grupie Kapitałowej Śnieżka, która jest jednym z liderów na rynku farb dekoracyjnych, lakierów oraz szpachli w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie i Białorusi. Jej kluczowe marki to: Śnieżka, Magnat, Vidaron, Foveo Tech, Beston i Rafil, a także popularne na węgierskim rynku: Platinum, Inntaler, Cellkolor i Boróka.
Grupa Kapitałowa Śnieżka jest klasyfikowana do grona 25 największych producentów farb w Europie, będąc jednocześnie jedynym reprezentantem branży w środkowo-wschodniej części kontynentu. We wszystkich spółkach należących do Grupy jest zatrudnionych ok. 1 400 pracowników, a zlokalizowane w czterech krajach (Polska, Węgry, Ukraina i Białoruś) fabryki wytwarzają̨ rocznie około 190 mln kg różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej. Na koniec 2019 roku Grupa aktywnie działała na 15 rynkach zagranicznych.
Od 2003 r. akcje FFiL Śnieżka SA są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a jej założyciele i ich sukcesorzy nadal kontrolują ok. 60% kapitału zakładowego. Od czasu debiutu na giełdzie FFiL Śnieżka SA regularnie wypłaca akcjonariuszom dywidendę z wypracowanych zysków.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

sniezka@nobili.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »