Firma » Biznes

Śnieżka Satynowa „FARBĄ ROKU 2015”!

Śnieżka Satynowa „FARBĄ ROKU 2015”!
Zobacz więcej zdjęć »
Branżowy portal chemiabudowlana.info po raz kolejny przygotował ranking najpopularniejszych farb wewnętrznych. W tegorocznym zestawieniu zaszczytny tytuł „FARBA ROKU” zdobyła Śnieżka Satynowa. To duży sukces, dowód najwyższej jakości i zaufania rynku do wyrobów FFiL Śnieżka SA.

W realizowanym przez portal chemiabudowlana.info rankingu „FARBA ROKU 2015”, ocenie internautów poddane zostały wskazane przez producentów, najpopularniejsze na polskim rynku farby wewnętrzne. Spośród nich, najlepszy produkt wybierali klienci indywidualni, wykonawcy, hurtownicy, architekci i projektanci, oddając swoje głosy na stronie internetowej plebiscytu. Wśród najważniejszych cech wybranych rozwiązań znalazły się m.in. zaufanie do produktu/marki, jakość oraz łatwość użycia.

Po zakończeniu trwającego od 14 kwietnia do 30 czerwca głosowania internautów, poznaliśmy ostateczne wyniki. Pierwsze miejsce i tytuł „FARBA ROKU 2015” zdobyła Śnieżka Satynowa. Tym samym, produkt FFiL Śnieżka SA ponownie otrzymał najwięcej głosów internautów – w ubiegłorocznej edycji zestawienia zwyciężyła farba MAGNAT CERAMIC, natomiast Śnieżka Satynowa triumfowała w rankingu realizowanym w 2013 roku. Najwyższa lokata świadczy o niezmiennym zaufaniu i popularności, jakimi cieszy się wyrób wśród odbiorców.

Śnieżka Satynowa to farba do wnętrz wykorzystująca innowacyjną technologię Teflon® surface protector. Tworzy trwałe powłoki, pozwalające na zachowanie idealnego wyglądu i koloru ścian. Ze względu na subtelne, satynowe wykończenie zalecana jest do stosowania na gładkich i płaskich powierzchniach. Pozostawia wyjątkowo odporne na mycie i szorowanie wymalowania (5 razy wyższa odporność na szorowanie na mokro od farb lateksowych odpornych na mycie wg PN-C 81914), z których łatwo można usunąć plamy i zabrudzenia. Jej szczególne właściwości sprawiają również, że farba nie chlapie podczas malowania, jest łatwa w aplikacji oraz doskonale kryje. Śnieżka Satynowa dostępna jest w szerokiej palecie kolorystycznej (60 kolorów + biały).

Wyniki rankingu „FARBA ROKU 2015” można zobaczyć pod adresem:

http://www.chemiabudowlana.info/rankingi/ranking_farb_wewnetrznych_2015/podstronyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »