Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Sobota pełna atrakcji dla całej rodziny w Porcie Łódź

Sobota pełna atrakcji dla całej rodziny w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę (13 kwietnia) Port Łódź zaprasza na wspaniałą zabawę w gronie rodziny i przyjaciół – rodzinny quiz z nagrodami dla wszystkich uczestników.

Tego dnia odbędą się także bezpłatne warsztaty plastyczno – muzyczne w zlokalizowanej w centrum School of Music. Podczas spotkania stworzyć będzie można własne instrumenty perkusyjne i zagrać wspólnie z całym zespołem! Wystartowały też atrakcje zewnętrzne. Do Portu Łódź wrócił Dinoworld, w odświeżonej wersji rozkręca się także sezon w SportStacji, czyli zielonym terenie rekreacyjnym Centrum pełnym atrakcji dla dzieci i dorosłych, gdzie wypożyczyć można rowery oraz sprzęt do gry w minigolfa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

RODZINNY QUIZ PORTU ŁÓDŹ

 

W sobotę 13 kwietnia w godzinach 12:00 – 14:30 w strefie restauracyjnej Portu Łódź odbędzie się wielki quiz, w którym wygrać będzie można wspaniałe nagrody, m. in. karty upominkowe do sklepów Portu Łódź oraz niespodzianki przygotowane przez najemców. Do wspólnej zabawy i rywalizacji stanie 30 drużyn, z której każda liczyć może maksymalnie 5 osób. I tura – 15 drużyn zmierzy się ze sobą w godzinach 12:00 – 13:00, po krótkiej przerwie, o godzinie 13:30 w quizie udział weźmie kolejne 15 drużyn. II tura rodzinnych zmagań potrwa do godziny 14:30. Swoje zespoły zgłaszać można do udziału w zabawie poprzez prywatne wiadomości na profilu Facebook Portu Łódź podając imię i nazwisko kapitana drużyny oraz numer telefonu (do 11 kwietnia do końca dnia). Bawimy się wszyscy bez względu na wiek! Zabierzcie dzieci, dziadków, ciocie, wujków oraz przyjaciół! Każda drużyna biorąca udział w quizie wygrywa – wspólnie spędzony czas w gronie bliskich osób oraz nagrody niespodzianki dla każdego. Trzy najlepsze drużyny otrzymają dodatkowo w prezencie m. in. bony do wykorzystania w sklepach Portu Łódź oraz upominki od najemców. Pytania w quizie związane będą z otaczającym nas światem, np. zwierząt, ale też nawiązywać będą do popularnych bajek czy wiedzy o centrum. Kto gotowy na wspólną zabawę pełną pozytywnych emocji? Po rodzinnych zmaganiach warto wybrać się na wspólny obiad w strefie restauracyjnej Portu Łódź, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dobrego dla siebie.

 

MUZYCY POSZUKIWANI!

 

Najbliższa sobota upłynie w Porcie Łódź również w artystycznym klimacie. Centrum wspólnie ze zlokalizowaną na terenie galerii szkołą muzyczną School of Music/Drum School zapraszają młodych artystów na bezpłatne warsztaty plastyczno – muzyczne. Podczas spotkania każdy uczestnik będzie mógł wykonać własnoręcznie instrument perkusyjny. Wspólnie powołamy też zespół muzyczny, który pod okiem nauczyciela z Drum School wykona swój własny utwór! Wszystkich, którym w sercu gra muzyka zapraszamy w sobotę 13 kwietnia do School Of Music/Drum School (korytarz pomiędzy piekarnią „Z Pieca Rodem” a sklepem „Yes”). Będziemy na Was czekać w godzinach 14:00 – 16:00.

 

DINOWORLD I SPORTSTACJA, CZYLI WSPANIAŁA ZABAWA DLA KAŻDEGO!

 

Ruszają się, oddychają oraz wydają odgłosy! Mowa o prehistorycznych dinozaurach, które w rzeczywistych rozmiarach można oglądać na wystawie Dinoworld w Porcie Łódź. Na dzieci i dorosłych czeka 20 animatronicznych dinozaurów oraz potężna dawka wiedzy o życiu i zwyczajach tych prehistorycznych gadów. Wystawa dostępna jest dla każdego bez względu na wiek, a bilety na wydarzenie zakupić można na miejscu przy kasie lub poprzez stronę internetową organizatora. W świecie dinozaurów dla małych poszukiwaczy przygód dostępna jest też strefa rozrywki z huśtawkami, trampolinami i zjeżdżalniami. Jest też dinozaur, na którym można pojeździć! Dinoworld zagości w Porcie Łódź do jesieni.

 

Wraz z nadejściem wiosny Port Łódź inauguruje i rozkręca sezon w SportStacji, czyli zielonym zewnętrznym terenie centrum, gdzie na 24.000 mkw. czeka na wszystkich kilkanaście propozycji aktywności fizycznej: siłownia zewnętrzna (300 mkw.), w której ćwiczyć można na 13 profesjonalnych urządzeniach, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, bulodrom, tartanowa bieżnia (3 tory o długości 150 metrów), ścieżka zdrowia (100 metrowy tor przeszkód), pole do minigolfa (18 stanowisk), miasteczko rowerowe (900 mkw.), stoły do gry w ping – ponga, miejsce do gry w szachy oraz profesjonalna strefa treningowa dla psów. W kwietniowe weekendy w godzinach 11.00 – 19.00 będzie działać już zewnętrzna wypożyczalnia sprzętu do gry minigolfa oraz rowerów. Więcej informacji na temat ceny biletów oraz zasad gry w miniogolfa znajduje się TUTAJ. o miasteczku rowerowym w Porcie Łódź przeczytać można TUTAJ.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »