Firma » Biznes

Sodexo na szczycie prestiżowych rankingów

Sodexo Polska On-site Services zwyciężyło w dwóch najważniejszych rankingach rynkowych.
Według członków redakcji miesięcznika Warsaw Business Journal – twórców rankingów Book of Lists oraz Observer Top 10 Facility Managment Firms – Sodexo jest niekwestionowanym liderem wśród dostawców usług żywienia zbiorowego oraz kompleksowych usług dla nieruchomości.

 

Pierwsze miejsca zdobyte w corocznym rankingu Book of Lists w kategoriach: Real Estate Companies i Catering Companies oraz rankingu Observer Top 10 Facility Managment Firms są odzwierciedleniem wzmożonych działań rozwojowych Sodexo Polska On-site Services. Począwszy od innowacyjnej formy świadczenia usług (np. wprowadzenie do oferty drona), poprzez tworzenie nowych konceptów biznesowych (np. otwarcie pierwszego sklepu typu convenience pod marką C-Store by Sodexo), aż po zintensyfikowaną współpracę z nowymi i stałymi klientami.

 

 - Jesteśmy dumni z podwójnego wyróżnienia. Jest to potwierdzenie, że obrana przez nas strategia jest właściwą drogą. Pozycję lidera zawdzięczamy codziennej, ciężkiej pracy ponad 2 100 pracowników Sodexo w całym kraju oraz przemyślanej, kompleksowej ofercie usług w zakresie żywienia zbiorowego i obsługi nieruchomości, która w pełni odpowiada potrzebom klientów.” – powiedziała Katarzyna Skipor, Dyrektor Marketingu z Sodexo Polska On-site Services.

 

Sodexo On-site Services prowadzi obecnie 80 restauracji oraz prowadzi usługi z zakresu facility management na pond 5 000 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych, biurowych oraz handlowych w całej Polsce.

 

Szczegółowe informacje na temat Sodexo Polska On-site Services dostępne są na stronie www.sodexo.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

contrust

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »