Firma » Bankowość

SoftNet Liderem rozwiązań IT 2019 dla Banków Spółdzielczych!

SoftNet Liderem rozwiązań IT 2019 dla Banków Spółdzielczych!
Zobacz więcej zdjęć »
SoftNet zdobył prestiżową nagrodę Lidera rozwiązań IT w kategorii „Pozycja firm w sektorze banków spółdzielczych” w corocznym rankingu przygotowanym przez redakcję Miesięcznika Finansowego Bank.

W rywalizacji o wyróżnienie, SoftNet, wygrał z największymi firmami IT obecnymi na polskim rynku. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się podczas konferencji IT@Bank 2019 w warszawskim hotelu Hilton. Statuetkę oraz certyfikat dla spółki SoftNet wręczył Wiceprezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji - Andrzej Wolski, a odebrał Prezes Zarządu SoftNet - Andrzej Data.


Jestem bardzo zadowolony i dumny, że po raz kolejny, SoftNet zajął pierwsze miejsce w tak ważnym rankingu największych dostawców oprogramowania oraz integratorów systemów IT dla rynku bankowości spółdzielczej w Polsce. Nie byłoby to możliwe, bez posiadania w naszej firmie jednych z najlepszych specjalistów w branży informatycznej i zgranego doświadczonego zespołu oraz znakomitej znajomości sektora bankowego. Dzięki temu, udało nam się stworzyć rozwiązania i systemy IT, które znakomicie sprawdzają się w sektorze banków spółdzielczych. Dziękuję naszym klientom za zaufanie, a zdobyte wyróżnienie, przyjmuję jako niezwykle ważną dla SoftNet nagrodę za ciężką pracę całego naszego zespołu. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać pozycję lidera i za rok, znowu być na podium" - powiedział Andrzej Data Prezes Zarządu SoftNet po odebraniu nagrody.

IT@BANK jest cykliczną konferencją organizowaną przez „Miesięcznik Finansowy BANK" przy współpracy z Forum Technologii Bankowych, Związek Banków Polskich oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział wiele ważnych firm z branży bankowej oraz IT, w tym prezesi największych banków działających w Polsce, dziennikarze oraz dyrektorzy odpowiedzialni za działy informatyki. W trakcie trwania konferencji, eksperci rozmawiali o strategicznych innowacjach IT dla banków, przyszłości branży bankowej, oraz o rewolucji technologicznej i jej konsekwencjach dla bankowości. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było opublikowanie wyników Rankingu IT@BANK 2019 oraz wręczenie nagród zwycięzcom.O SoftNet

Spółka SoftNet jest wiodącym dostawcą systemów, oprogramowania i rozwiązań IT dla Polskiego Sektora Usług Bankowości Spółdzielczej. Kompleksowa oferta firmy, obejmuje cztery główne sektory: systemy transakcyjne, bankowość elektroniczną, analizę i sprawozdawczość oraz usługi outsourcingowe. Ponadto SoftNet oferuje wdrożenia swojego autorskiego oprogramowania wraz z pełną integracją z pozostałymi systemami bankowymi oraz dostarcza usługi infrastrukturalne, outsourcingowe i konsultingowe klientom na terenie całej Polski. Produkty firmy SoftNet należą do jednych z najbardziej popularnych w branży i obecnie ponad 140 Banków Spółdzielczych korzysta z nowoczesnych systemów oraz rozwiązań oferowanych przez spółkę.

SoftNet posiada ponad stuosobowy zespół najwyższej klasy specjalistów i informatyków, którzy są w stanie sprostać oczekiwaniom oraz trudnym wymogom rynku polskiej bankowości spółdzielczej. Oprócz tego, na terenie całego kraju, spółka, posiada rozbudowaną sieć swoich regionalnych przedstawicieli i współpracowników, oraz prowadzi serwis dla swoich aplikacji. SoftNet jest też jedną z najbardziej doświadczonych firm w branży systemów bankowych, na polskim rynku działa już prawie 30 lat.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agpress

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »