Społeczeństwo » Społeczeństwo

SOFTSWISS zazielenia Warszawę z okazji Dnia Ochrony Środowiska

SOFTSWISS zazielenia Warszawę z okazji Dnia Ochrony Środowiska
Zobacz więcej zdjęć »
W Światowy Dzień Środowiska globalny producent oprogramowania SOFTSWISS wraz z Zarządem Zieleni m.st. Warszawy zorganizował akcję zazieleniania parku Morskie Oko, który znajduje się na Mokotowie.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

W ramach tego eventu międzynarodowa firma z branży IT posiadająca swoje centra w Warszawie i Poznaniu posadziła około 800 roślin: drzew, krzewów i kwiatów. 5 czerwca ponad 20 pracowników SOFTSWISS, a także członkowie ich rodzin, wraz z przedstawicielami Zarządu Zieleni m.st. Warszawy dokonało przekształcenia terenów zielonych w park dla mieszkańców Warszawy. Wolontariusze przyczynili się przy tym do poprawy sytuacji ekologicznej miasta.

Rozwijając społecznie odpowiedzialne inicjatywy biznesowe (ESG), w tym projekty mające na celu ochronę środowiska, SOFTSWISS regularnie organizuje akcje mające na celu poprawę jakości życia lokalnych społeczności.

Andrey Starovoitov, Co-CEO w SOFTSWISS, komentuje: „Biorąc udział w obchodach Światowego Dnia Środowiska, chcemy zwrócić uwagę na kluczowe znaczenie dobrostanu naszej planety, a także zainspirować naszych pracowników i szerszą społeczność do wspólnego działania. Takie inicjatywy są niezbędne w promowaniu zrównoważonego rozwoju i rozwijaniu kultury świadomości ekologicznej w społeczności iGaming”.

Do inicjatywy Światowego Dnia Środowiska przyłączyli się również koledzy z gruzińskiego biura SOFTSWISS w Tbilisi, gdzie przy wsparciu lokalnych władz miejskich posadzono trzymetrowe tuje w miejskim parku Seaside Park.

W Polsce SOFTSWISS prowadzi duże centra rozwojowe w Warszawie i Poznaniu, gdzie liczba specjalistów wzrosła w ciągu ostatniego roku o 98% i wynosi obecnie ponad 450 osób. Lista działań firmy w zakresie inicjatyw odpowiedzialnych społecznie w ostatnich latach obejmuje wsparcie globalnych inicjatyw w zakresie ekologii, zdrowia (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), projektów charytatywnych, społecznych, a także kulturalnych, w których aktywnie uczestniczą pracownicy firmy.

 

O FIRMIE

SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, która w 2024 roku obchodzi swoje 15-lecie. Centra rozwoju (5 biur) działają w Polsce, na Malcie i w Gruzji. Liczba pracowników zatrudnionych stacjonarnie oraz zdalnie na całym świecie wynosi ponad 2000 osób. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie kryptowalutowe dla rozrywki online. W 2024 r. firma otrzymała certyfikat Great Place to Work® in Poland, nagrodę Crypto Company of the Year, a także 9 innych wyróżnień.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SmartContent

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »