Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Sokół Millennium – nowa kolekcja od De Agostini

Sokół Millennium – nowa kolekcja od De Agostini
Zobacz więcej zdjęć »
Sokół Millennium to jeden z najbardziej charakterystycznych statków kosmicznych, który pojawił się w sadze Gwiezdne Wojny. Nazywany przez swojego właściciela „najszybszą kupą złomu w całej Galaktyce”. Dziś każdy fan Gwiezdnych Wojen może go sobie złożyć. Część po części, kawałek po kawałku.

Wydawnictwo De Agostini wypuściło kolekcję, dzięki której miłośnicy gwiezdnej sagi mogą stać się właścicielami wiernej repliki tego niezwykłego pojazdu. Odwzorowuje ona najdrobniejsze szczegóły budowy, w tym elementy oświetlenia i części ruchome.

Powstały w ten sposób model będzie miał 808 mm długości, 596 mm szerokości i 192 mm wysokości. Wrażenie mogą robić ruchome działa, talerz anteny i rampa załadunkowa, odwzorowany w szczegółach kokpit z podświetlanymi instrumentami czy świecące przednie reflektory.

W każdym kolejnym numerze kolekcji, oprócz części statku, znajdzie się oczywiście zeszyt, w którym będzie można przeczytać m.in. o historii Sokoła i innych statków przemierzających Galaktykę. Kolejne przesyłki to także prezenty, takie jak: reprodukcja unikalnego plakatu Star Wars Noriyoshiego Ohrai z 1982 roku, segregator czy t-shirt. 

Kolekcja dostępna jest tylko w Internecie. Zamówienie można złożyć na stronie: https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/sokol_millennium/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pitted Cherries

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »