Społeczeństwo » Społeczeństwo

Sokołów S.A. wspiera XXV finał WOŚP

Firma Sokołów S.A. już od ponad 15 lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej będzie w przypadku jubileuszowego, XXV finału, który odbędzie się już 15 stycznia. Sokołów S.A. będzie grał wspólnie z WOŚP w Sokołowie Podlaskim, Jarosławiu i Warszawie.

Sokołów S.A., jak co roku, włącza się w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Firma po raz kolejny będzie patronem biegu „Policz się z cukrzycą” - akcji organizowanej w celu popularyzacji wiedzy na temat cukrzycy oraz propagowania zdrowego i aktywnego stylu życia. To wydarzenie doskonale wpisuje się w prospołeczną działalność firmy Sokołów S.A., obejmującą między innymi akcję „Menu dla diabetyka”. Wszyscy uczestnicy biegu „Policz się z cukrzycą” otrzymają firmowe gadżety, a na mecie – przekąski Sokołowa.

 

Firma Sokołów S.A. zapewni również ciepłe posiłki dla wolontariuszy XXV Finału WOŚP. W Sokołowie Podlaskim dania dla nich przygotuje doradca kulinarny Sokołowa – Dominik Moskalenko. Dodatkową atrakcją będzie wyjątkowy pokaz kulinarny. Na ciepły posiłek przygotowany przez znakomitych szefów kuchni mogą też liczyć wolontariusze i uczestnicy WOŚP w Jarosławiu i Warszawie. Zarówno na jarosławskim Rynku, jak i w sercu wydarzeń –na warszawskim Placu Defilad, wszyscy wolontariusze oraz przybyli goście będą mogli posilić się gorącą zupą. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »