Firma » Biznes

Sokołów S.A. wyróżniony w konkursie EB Kreator

Firma Sokołów S.A. zdobyła wyróżnienie w największym, prestiżowym konkursie employer branding – EB Kreator. Uznanie jury zyskała zakładka „kariera” na nowej stronie firmowej www.sokolow.pl.

 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguEB Kreator jest konkursem skierowanym do pracodawców, a jego celem jest promocja osiągnięć i dobrych praktyk w kreowaniu marki pracodawcy. W tym roku odbyła się trzecia już edycja, w której udział wzięło aż 100 firm z rekordową liczbą ponad 160 zgłoszeń.

 

Sokołów S.A. zdobył wyróżnienie w kategorii „Zakładka kariera”, znajdując się w ścisłej siódemce firm, wybranych spośród nadesłanych zgłoszeń. Jury doceniło zakładkę „Pracujemy ze smakiem” na nowej stronie www.sokolow.pl, za najważniejsze atuty uznając m.in. czytelny opis procesu rekrutacyjnego, zastosowanie piktogramów zamiast litego tekstu, wprowadzenie narzędzi ułatwiających nawigację na stronie, pokazanie ludzi w pracy (za biurkiem, w hali, w sklepie itp.). W pracy nad nową stroną www.sokolow.pl naszym priorytetem był nie tylko bardziej czytelny układ treści czy czytelna nawigacja, ale też autentyczność – mówi Aleksandra Chalimoniuk, Dyrektor ds. PR i Komunikacji w firmie Sokołów S.A.

W zakładce „Pracujemy ze smakiem” przedstawiamy naszych pracowników w codziennych sytuacjach zawodowych. Wyróżnienie w konkursie EB Kreator cieszy tym bardziej, że nowa strona internetowa to projekt zrealizowany jako wspólne przedsięwzięcie, angażujące wiele działów firmy i jej pracowników – dodaje Sylwia Miszczuk, Dyrektor ds. HR w firmie Sokołów S.A.

 

Jury konkursu EB Kreator dostrzegło również aktywną obecność marki w Social Media, takich jak LinkedIn oraz GoldenLine. To dla nas niezwykle ważne kanały komunikacji z obecnymi i potencjalnymi pracownikami, stąd szczególna dbałość o aktywną obecność na nich – podkreśla Sylwia Miszczuk. – W minionym roku osiągnęliśmy największy wzrost wśród wszystkich profili na GoldenLine. Dalszy rozwój profili firmy to również plan na 2017 rok.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »