Firma » Biznes

Sol Marina powiększy się o 267 kolejnych apartamentów

Sol Marina powiększy się o 267 kolejnych apartamentów
Zobacz więcej zdjęć »
Luksusowy kompleks Sol Marina, położony na gdańskim wybrzeżu, będzie rozbudowywany. Dekpol Deweloper uzyskał właśnie pozwolenie na budowę kolejnych dwóch etapów.

Dekpol Deweloper może realizować kolejne etapy prestiżowego kompleksu Sol Marina. Wydana została właśnie ostateczna decyzja dotycząca pozwolenia na budowę. W ramach zatwierdzonego II i III etapu projektu Sol Marina planowana jest budowa 31 kameralnych budynków, które obejmą łącznie 267 luksusowych apartamentów. W ramach inwestycji przygotowane zostaną również 293 miejsca parkingowe oraz 129 miejsc cumowniczych. Zakończenie realizacji II etapu planowane jest w drugim kwartale 2023 roku. Z kolei oddanie do użytku apartamentów z III etapu nastąpi rok później.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Sol Marina zostanie zrealizowana w trzech etapach, w ramach których powstanie kilkaset apartamentów. Zakończyliśmy już pierwszą fazę inwestycji, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów. Uzyskanie pozwolenia na budowę kolejnych etapów pozwala nam kontynuować realizację tego unikalnego w skali całego kraju przedsięwzięcia. Apartamenty klasy premium wraz z prywatnymi miejscami cumowniczymi spełniają najwyższe oczekiwania i wymagania klientów.  To w części apartamentowej, a w części hotelowej naszej oferty oprócz pokoi hotelowych mamy też w pełni wyposażone apartamenty inwestycyjne" - podkreślił Sebastian Barandziak, Prezes Dekpol Deweloper.

W ramach I etapu powstało już 77 apartamentów o powierzchni od 41 do 89 mkw. W najbliższym czasie rozpocznie się także budowa Grano Marina Hotel. Powstanie dominujący na terenie kompleksu 11-kondygancyjny budynek, w którym znajdzie się 130 pokoi hotelowych. W tej części inwestycji zaplanowano komfortową strefę rekreacyjną z basenem oferującym unikatowy widok na marinę. Zaprojektowano również wiele atrakcyjnych udogodnień, pozwalających gościom na odpoczynek w wyjątkowych warunkach, m.in.: lobby z recepcją, restaurację z wyjściem na ogród zimowy i centrum konferencyjno-biznesowe. Do dyspozycji gości inwestor na 400 mkw. powierzchni Wellness&SPA przygotuje aż 8 gabinetów SPA, salę fitness oraz na ostatniej kondygnacji ekskluzywne sale pod gwiazdami SEA ROOF z widokiem na Wyspę Sobieszewską

Budowa kompleksu wystartowała w 2019 roku. Projekt architektoniczny został opracowany przy współpracy z biurami LSA oraz K&M Design i BO Projekty oraz z Pauliną Czurak ze Studia IDEOGRAF, która odpowiada za projekt wnętrz.

Kompleks Sol Marina jest zlokalizowany zaledwie 500 metrów od Wyspy Sobieszewskiej, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. Znajdują się tu aż dwa rezerwaty przyrody - Ptasi Raj i Mewia Łacha. Cały kompleks jest doskonale skomunikowany z najważniejszymi kierunkami turystycznymi. Inwestycja jest oddalona zaledwie o 14 kilometrów od centrum Gdańska. Dzięki Sol Marina nabrzeże Martwej Wisły zyskało wyjątkowy i nowoczesny wygląd.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol Budownictwo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »