Technologie » Komputery

Sony przygotowuje się do prezentacji profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych na targach ISE 2016

Sony przygotowuje się do prezentacji profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych na targach ISE 2016
Zobacz więcej zdjęć »
ISE, stanowisko 1-H120, Amsterdam, grudzień 2015 r. — Podczas targów ISE 2016 w Amsterdamie (9–12 lutego) Sony Professional Solutions Europe po raz kolejny zaprezentuje rozwiązania wpisujące się w filozofię „Beyond Definition”.

Jednym z nich będzie nowe, imponujące stanowisko DOME, służące do prezentacji najnowszych systemów wizualnych dla firm i edukacji.

Prezentowane rozwiązania dla firm pozwolą zwiedzającym przekonać się, jak oferowane przez Sony systemy audiowizualne i ułatwiające współpracę mogą zmieniać środowisko pracy — od pokoju relaksacyjnego przez części wspólne po duże sale narad i audytoria — w bardziej interaktywne i twórcze miejsca.

W dziale rozwiązania dla edukacji zwiedzający będą mogli w atrakcyjny sposób dowiedzieć się, jak twórcze i interaktywne miejsca nauki otwierają nowe możliwości kształcenia. Klasy, aule, części wspólne  laboratoria to miejsca, w których Sony zwiększa zaangażowanie studentów i ich wydajność nauki, mobilizując do większej współpracy grupowej, dzięki nowym rozwiązaniom w technologiach informacyjnych.  

Na stanowisku DOME znajdą się 2 nowe projektory laserowe SXRD Sony VPL-GTZ270, które posłużą do wyświetlania połączonego obrazu na zakrzywionej powierzchni. Zwiedzający ekspozycję będą także mogli zobaczyć model VPL-GTZ1: pierwszy na świecie laserowy projektor 4K do wizualizacji i symulacji o ultrakrótkim rzucie.

Dla gości przygotowana zostanie również prezentacja technologii rozpowszechniania materiałów HD i 4K w czasie rzeczywistym przez łącza IP. Oparty na niej system organizacji pracy umożliwi firmom i uczelniom przesyłanie materiałów o wysokiej jakości przez łącza IP, między innymi do różnorodnych rozwiązań audiowizualnych Sony przeznaczonych na rynek firm i edukacji.

— Bardzo cieszymy się, że wracamy na targi ISE 2016 z zupełnie nową prezentacją zintegrowanej oferty rozwiązań, które firma Sony opracowuje wspólnie z partnerami, dostawcami i klientami z całego świata. Nowe, atrakcyjne stoisko Sony pozwoli zwiedzającym lepiej poznać nasze rozwiązania audiowizualne, które należą do branżowej czołówki — mówi Damien Weissenburger, dyrektor jednostki Corporate & Education Solutions w Sony Professional Europe.

Po dodatkowe informacje zapraszamy na targi ISE 2016 (stanowisko 1-H120) lub na stronę internetową Sony

 Informacja o Sony

Sony jest czołowym dostawcą rozwiązań AV/IT dla firm z różnych sektorów, w tym m.in. mediów i nadawców medialnych, wideomonitoringu, medycyny, kina cyfrowego i monitorów. Firma dostarcza produkty, systemy i aplikacje do tworzenia, przetwarzania i dystrybucji cyfrowych materiałów audiowizualnych, które stanowią dodatkową wartość dla firm i ich klientów.  Oferowane przez Sony rozwiązania wyróżniają się wyjątkową jakością i wartością, będącymi owocem ponad 25-letniego doświadczenia w dostarczaniu innowacyjnych, najlepszych na rynku produktów. Sony współpracuje z siecią partnerów technologicznych, dostarczając kompleksowe rozwiązania w pełni odpowiadające oczekiwaniom klientów i pozwalające im osiągać sukcesy. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pro.sony.eu/laser  

 

Nasz profil w serwisie Twitter: https://twitter.com/SonyDisplaysKontakt dla prasy: malgorzata.blachnio@indalo.pl, tel. +48 509 047 721Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »