Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Sosrodzice.pl recenzuje kremy z filtrem dla dzieci

Sosrodzice.pl recenzuje kremy z filtrem dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Mamy wakacje, okres rodzinnych wyjazdów oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego w żadnym plecaku nie powinno zabraknąć dobrego kremu na słońce, chroniącego przed negatywnym wpływem intensywnych promieni.
Mamy wakacje, okres rodzinnych wyjazdów oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego w żadnym plecaku nie powinno zabraknąć dobrego kremu na słońce, chroniącego przed negatywnym wpływem intensywnych promieni: w tym oparzeniami i odczynami alergicznymi. Jednak jaki preparat wybrać, by dobrze chronił skórę dziecka i dodatkowo jej nie podrażniał? Sosrodzice.pl specjalnie dla swoich czytelników przygotował niezależne zestawienie dostępnych na rynku preparatów.

Po pierwsze odpowiedni wiek

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguWybór preparatu dla dziecka należy rozpocząć od dokładnego przeczytania etykiety. Przede wszystkim należy zadbać o to, by wybrać kosmetyk odpowiedni dla wieku dziecka. Na rynku są preparaty przeznaczone dla noworodków (od pierwszych dni życia), dla niemowlaków, które ukończyły pierwszy miesiąc oraz dla dzieci półrocznych i starszych.

Po drugie faktor
Po drugie należy zastanowić się nad wysokością faktora. Dla najmłodszych najlepszy będzie ten mający wartość równą 50 SPF. Minimum, jaki trzeba zapewnić, to wartość 30-25 SPF. Im mniejsze dziecko, tym ochrona powinna być wyższa.

Po trzecie skład
Ponadto należy zwrócić uwagę, co ma w składzie preparat. Formuła musi być możliwie delikatna i naturalna. Ochrona przed słońcem powinna być stworzona z filtru fizycznego a nie chemicznego.

Jakie preparaty polecają redaktorki portalu sosrodzice.pl? Można przeczytać na stronie.

http://www.sosrodzice.pl/kremy-z-filtrem-na-lato-dla-niemowlaka/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jotnet

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »