Dom » Budownictwo

Soudal kolejny raz doceniony przez wykonawców

Soudal kolejny raz doceniony przez wykonawców
Zobacz więcej zdjęć »
Na początku października ogłoszono wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2020, którego zwycięzcy tradycyjnie zostali wskazani przez samych wykonawców.

Firma Soudal – światowy lider w sektorze chemii budowlanej i wielokrotny triumfator Rankingu – otrzymała nagrody w trzech kategoriach: „kleje montażowe w kartuszach”, „masy uszczelniające / silikony” oraz „piany montażowe”. Sukces ten jest potwierdzeniem najwyższej jakości produktów marki Soudal i niezachwianej pozycji firmy na polskim rynku budowlanym.

Tym, co odróżnia Ranking Budowlana Marka Roku od wszystkich innych konkursów w branży w naszym kraju, jest jego obiektywny charakter – o przyznaniu nagród w plebiscycie decydują nie oceny jurorskie, ale opinie wykonawców. Wyłaniając laureatów, fachowcy opierają się na własnej praktyce i biorą pod uwagę trzy kryteria: częstotliwość stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości oraz najlepszej relacji ceny do jakości. W tym roku organizator Rankingu, czyli ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, przeprowadził 2 779 wywiadów z wykonawcami z całej Polski, którzy na co dzień stosują materiały budowlane z danej kategorii. Respondenci odpowiadali na pytania otwarte, tj. samodzielnie wskazywali nazwy marek, które cenią najbardziej.

Wyniki projektu badawczego Budowlana Marka Roku 2020 pokazują, że Soudal jest najczęściej stosowaną przez polskich wykonawców marką w kategoriach „piany montażowe” oraz „masy uszczelniające / silikony”. Jest również marką o najwyższej jakości w porównaniu z konkurencją w kategoriach „piany montażowe” oraz „kleje montażowe”, a także marką o najlepszej relacji ceny do jakości w kategoriach „piany montażowe” oraz „kleje montażowe”. Warto podkreślić, że w segmencie asortymentowym „piany montażowe”, w którym Soudal zwyciężył w każdej kategorii rankingowej, firma ta została wskazana jako najbardziej ceniona marka przez ponad 40% wykonawców i praktycznie zdeklasowała konkurencję.

Prestiżowe nagrody, jakie otrzymaliśmy w ramach tegorocznej edycji projektu, są dla nas nie tylko źródłem wielkiej satysfakcji, ale również zobowiązania. Z perspektywy firmy Soudal tytuły Złota Budowlana Marka Roku 2020 oraz Złoty Champion Roku 2020 przede wszystkim świadczą o ogromnym i niesłabnącym zaufaniu, jakim obdarzyli nas wykonawcy. Dołożymy wszelkich starań, aby również w przyszłości dostarczać im produkty o najwyższej jakości oraz najnowocześniejsze rozwiązania systemowe – mówi Andrzej Kaczor, dyrektor zarządzający Soudal Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »