Firma » Biznes

Soudal na targach PSB

Soudal na targach PSB
Zobacz więcej zdjęć »
Tegoroczne Targi Grupy PSB odnotowały duży sukces, przynosząc 16 tysięcy kontraktów o łącznej wartości 430 milionów złotych.

W imprezie tradycyjnie wzięła udział firma Soudal, która zaprezentowała swoje flagowe rozwiązania z segmentu DIY oraz kilka nowości produktowych: klej montażowy T-Rex Hybrid Glue oraz klej sekundowy Super Glue.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Była to już 22. edycja Targów Grupy PSB, które należą do najważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Polsce i stanowią wyjątkowe miejsce spotkań jej przedstawicieli. Podczas dwóch dni biznesowe rozmowy prowadziło 360 partnerów Grupy PSB oraz 305 dostawców. Uczestnicy targów jak zwykle mieli także okazję poznać ofertę produktową najbardziej renomowanych marek z branży. Firma Soudal – światowy lider sektora chemii budowlanej o ugruntowanej na polskim rynku pozycji – zaprezentowała cenione przez wykonawców rozwiązania ze swojego portfolio, m.in. piankę montażową z nowoczesnym aplikatorem Genius Gun do wykonywania różnego rodzaju uszczelnień podczas prac remontowo-wykończeniowych, wysokowydajne pianokleje budowlane Soudabond, natryskową piankę termoizolacyjną w spray-u do natychmiastowego wzmocnienia warstwy izolacji, a także wielofunkcyjne kleje-uszczelniacze Fix All w szarych kartuszach wykonanych z tworzywa, które pochodzi z recyklingu. Na stoisku Soudal pojawiły się również produktowe nowości w postaci kleju montażowego T-Rex Hybrid Glue oraz kleju sekundowego Super Glue.

T-Rex Hybrid Glue jest klejem hybrydowym w poręcznej tubce o pojemności 25 ml. Charakteryzuje się trwałą elastycznością, mocnym wiązaniem i silnym chwytem początkowym. Ma perfekcyjną przyczepność do większości materiałów, nie zawiera rozpuszczalników, jest odporny na wilgoć i z powodzeniem może być stosowany do małych napraw, prac montażowych oraz dekoracyjnych zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynku.

Z kolei klej cyjanoakrylowy Super Glue przeznaczony jest do błyskawicznego klejenia precyzyjnie dopasowanych elementów. Oprócz krótkiego czasu wysychania, do jego głównych zalet należą wysoka wytrzymałość, odporność na szeroki zakres temperatur oraz wszechstronność. Za jego pomocą solidnie przykleimy do podłoża m.in. drobne elementy ze szkła, porcelany, ceramiki, metalu oraz wielu tworzyw sztucznych. Super Glue dostępny jest w kilku wariantach, zarówno jeśli chodzi o pojemność opakowania (1g, 3g, 10g lub 20g), jak i o konsystencję kleju – oferowany jest w formie liquid (do aplikacji poziomych) oraz w formie żelu (do aplikacji pionowych).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »