Firma » Biznes

SOUDAL ODPOWIEDZIĄ WYKONAWCÓW

SOUDAL ODPOWIEDZIĄ WYKONAWCÓW
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Soudal kolejny raz znalazła się w gronie zwycięzców prestiżowego rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku, zdobywając nagrody w następujących kategoriach: „kleje montażowe w kartuszach”, „piany montażowe” oraz „masy uszczelniające / silikony”.

Zestawienie potwierdza mocną pozycję Soudal na polskim rynku budowlanym.

Wyjątkowość rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku, który należy do najważniejszych konkursów branżowych w Polsce, wyraża się w jego obiektywnym i niezależnym charakterze. Triumfatorzy nie są tutaj wyłaniany przez kapitułę, ale wybierają ich sami wykonawcy. Klasyfikacja powstaje w oparciu o badania realizowane przez organizatora rankingu, tj. firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. W ramach tegorocznej, XVIII edycji projektu przeprowadzono 2075 wywiadów z wykonawcami, którzy przedstawili swoje opinie na temat materiałów budowlanych z poszczególnych segmentów asortymentowych, tradycyjnie biorąc pod uwagę trzy kryteria: częstotliwość stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości oraz najlepszej relacji ceny do jakości. Co istotne, badacze w żaden sposób nie sugerowali możliwych do wyboru marek – respondenci wskazywali je spontanicznie.

Fima Soudal została uhonorowana tytułem Złota Budowlana Marka Roku 2022 w kategoriach „piany montażowe” (35,6% respondentów) i „kleje montażowe w kartuszach” (19,53% respondentów), a także tytułem Srebrna Budowlana Marka Roku 2022 w kategorii „masy uszczelniające / silikony” (20% respondentów). W pierwszej z ww. kategorii Soudal uzyskał najwyższe oceny we wszystkich badanych obszarach, tj. jako marka najczęściej stosowana przez fachowców, jako marka o najlepszej relacji ceny do jakości oraz jako marka o najwyższej jakości w porównaniu do konkurencji.  Dodatkowo Soudal otrzymał nagrodę Złoty Champion Roku 2022, która przyznawana jest firmom przodującym w rankingu przez klika lat z rzędu.

Od zawsze wsłuchujemy się w głosy wykonawców i odpowiadamy na ich potrzeby, poszerzając nasze portfolio o coraz nowocześniejsze rozwiązania, które ułatwiają i usprawniają prace budowlane. Jesteśmy zaszczyceni, że wykonawcy kolejny raz dali wyraz zaufaniu, jakim darzą naszą firmę. Dzięki temu mamy też pewność, że idziemy w dobrym kierunku i nasze wysiłki przynoszą zamierzone efekty. Nic tak nie motywuje, jak pozycja lidera – mówi Andrzej Chromiak, kierownik ds. produktu Soudal.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »