Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Spacerem po tajemnicach miasta królów

Spacerem po tajemnicach miasta królów
Zobacz więcej zdjęć »
Bonarka City Center rozpoczyna projekt „Królewskie sekrety krok po kroku”. Jest to cykl czterech tematycznych spacerów, dzięki którym mieszkańcy i turyści będą mogli poznać tajemnicze, a często i zapomniane historie z dziejów Krakowa.

Kraków to miasto magiczne, pełne historycznych miejsc i legendarnych postaci. Te najbardziej oczywiste poznajemy od wczesnej młodości. Warto jednak głębiej zanurzyć się w historii Krakowa i odkryć te mniej znane, a nie mniej interesujące fakty i legendy. Tego lata nadarza się ku temu niezwykła sposobność. Bonarka City Center zaprasza na cykl czterech spacerów, których tematem przewodnim będą „królewskie” dzieje i tajemnice Krakowa.

 

Pierwsza wycieczka wyrusza już 11 lipca o godzinie 10:50 spod Kościoła Mariackiego. Poznawać będziemy ciekawostki Hejnału Krakowskiego i Lajkonika. Spacer potrwa około 4 godzin.

Kolejne wycieczki:

25 lipca, godz. 11:00 – Jan Matejko i „Poczet Królów Polskich”, zbiórka na Placu Matejki

1 sierpnia, godz. 11:00 – Nie tylko mężczyźni nosili koronę…, zbiórka pod Smokiem Wawelskim

8 sierpnia, godz. 11:00 – Esterka, ukochana Kazimierza Wielkiego, zbiórka na Placu Wolnica przy Muzeum Etnograficznym

Wszystkie wycieczki są darmowe a każdą grupę oprowadza profesjonalny przewodnik.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »