Technologie » Internet

SPAMfighter.com teraz dostępny w języku polskim

SPAMfighter.com teraz dostępny w języku polskim
Zobacz więcej zdjęć »
Strona SPAMfighter.com została opublikowana w języku polskim.

SPAMfighter.com oferuje użytkownikom w Polsce stronę internetową, która została przetłumaczona na język polski. Wpływa to pozytywnie na wszystkie produkty SPAMfighter - SPYWAREfighter, VIRUSfighter, SPAMfighter i SLOW-PCfighter - już dostępne w polskiej wersji językowej.

Współzałożyciel i dyrektor generalny SPAMfighter, Henrik Sorensen jest zadowolony z udostępniania strony internetowej firmy w języku polskim, ponieważ SPAMfighter będzie miał możliwość dotarcia zarówno do nowych jak i dotychczasowych użytkowników w Polsce, umożliwiając im znalezienie produktów firmy za pomocą własnego języka.

SPAMfighter znajduje się w Europie - Dania i jest czymś więcej niż tylko wiodącym w Europie dostawcą oraz deweloperem rozwiązań antyspam, chroniąc ponad 6 milionów użytkowników z 224 krajów.

SPAMfighter oferuje obecnie szeroką gamę produktów PC, koncentrując się na pomocy użytkownikom w ochronie ich komputerów przed programami szpiegującymi, wirusami, złośliwym oprogramowaniem, pocztą spam i zapobieganiu wolnemu działaniu komputera wraz z upływem czasu.

Nowa polska strona internetowa SPAMfighter: Antyspam SpamfighterRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

spamfighter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »