Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Specjaliści dzielą się wiedzą w Hubie

Już w poniedziałek i wtorek 27 i 28 lutego w przestrzeni coworkingowej Idea Hub we Wrocławiu startuje cykl bezpłatnych warsztatów, które prowadzą uznani w Polsce i zagranicą trenerzy biznesu – Olek Sienkiewicz i Ewa Tomczak.

W dobie dynamicznego i nowoczesnego biznesu potrzebne są kompleksowe rozwiązania, ułatwiające szczególnie małym, nawet jednoosobowym firmom możliwość rozwoju. Niedawno otwarta przestrzeń coworkingowa w samym centrum Wrocławia oferuje wszystko to, co potrzebne jest
w codziennej pracy - biurko, salę konferencyjną, internet, drukarkę, skaner, słuchawki czy pyszną, darmową kawę. Teraz stałym elementem nowoczesnej przestrzeni będą regularnie organizowane warsztaty i szkolenia z najlepszymi  trenerami i specjalistami. Aby skorzystać bezpłatnie z bogatej oferty szkoleniowej Idea Hub wystarczy być klientem Idea Banku, np. posiadać bezpłatny firmowy rachunek.

 

Zaprojektuj swój sukces

O tym, dlaczego standardowe podejście do sprzedaży produktów nie przynosi już oczekiwanych rezultatów, dowiedzą się uczestnicy pierwszego warsztatu zorganizowanego przez Idea Hub.
O innowacyjnej metodzie design thinking w biznesie opowie 27 lutego o godzinie 17:00 Ewa Tomczak, która od wielu lat zawodowo zajmuje się wprowadzaniem nowych produktów na rynki europejskie oraz usprawnianiem struktur organizacyjnych dużych i małych firm. – Dzięki design thinkingowi w trzech prostych krokach młodzi przedsiębiorcy będą mogli nadać swoim firmom większego rozpędu -  podkreśla Ewa Tomczak.

 

Kurs na rozwój

Jako drugi, 28 lutego o godzinie 17:00, swoją wiedzą z uczestnikami warsztatów podzieli się Aleksander Sienkiewicz. Posiadający ponad 11 lat doświadczenia trener nowej psychologii sprzedaży, który uczył się u takich sław rozwoju osobistego i biznesu jak Brian Tracy, Robert Cialdini czy Tony Robbins. Aleksander Sienkiewicz jest również autorem uznanej na rynku książki „Halo? Sprzedaż! oraz innowacyjnego audiobooka „XII - Ruszaj po swoje marzenia”. Podczas spotkania w darmowej przestrzeni coworkingowej pomoże uczestnikom warsztatu odpowiedzieć na kilka kluczowych pytań,  jakie na co dzień stawiają sobie młodzi przedsiębiorcy walczący o swoje miejsce na rynku. – Planując rozwój własnej firmy konieczne jest poznanie samego siebie i wyzwań jakie przed nami stoją. Takie spotkania pozwalają uczestnikom warsztatów opanować techniki skutecznej sprzedaży, jak również szerzej spojrzeć na własny biznes – mówi Aleksander Sienkiewicz. 

Zorganizowane pod koniec lutego przez Idea Hub warsztaty to dopiero początek. – Ideą „hubów” jest nie tylko stworzenie sprzyjającej przestrzeni coworkingowej, w której przedsiębiorcy mogą pracować, ale przede wszystkim bezpłatny dostęp do narzędzi niezbędnych do rozwoju. Jednym z podstawowych jest wiedza. Dlatego rozpoczynamy cykl spotkań z inspirującymi autorytetami, coachami czy influecerami, którzy pozwolą użytkownikom Idea Hub na wykonanie kolejnego kroku w rozwoju ich firm. – podkreśla Marta Bloch, Project Manager Ida Hub.. Warsztaty organizowane będą minimum dwa razy w miesiącu w bezpłatnej przestrzeni coworkingowej Idea Hub przy ulicy św. Mikołaja 72 we Wrocławiu. Szczegółowe informacje dotyczące udziału znajdują się na stronie internetowej www.ideabank.pl w zakładce „Kalendarz wydarzeń”.

Idea Hub to połączenie biura, sali konferencyjnej, przestrzeni do działań networkingowych i placówki bankowej, co daje możliwość stałego korzystania z porad profesjonalnych doradców. Idea Hub jest pierwszą taką przestrzenią coworkingową we Wrocławiu. Stolica Dolnego Śląska dołączyła tym samym do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Katowic i Poznania, w których już znajdują się placówki Idea Banku stworzone wg. nowego modelu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Komunikacja Plus

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »