Technologie » Komputery

Specjalny konkurs Sony ze specjalną nagrodą: nową kamerą PXW-FS5

Specjalny konkurs Sony ze specjalną nagrodą: nową kamerą PXW-FS5
Zobacz więcej zdjęć »
Twórcy treści z całego świata mają szansę wygrać nową, uniwersalną kamerę PXW-FS5, która zapewnia maksymalną twórczą kontrolę podczas nagrywania materiału filmowego z ręki Szczegółowe informacje i pełny regulamin konkursu (po polsku): http://bit.ly/1iy6cMR

Firma Sony ogłosiła rozpoczęcie specjalnego konkursu dla twórców treści, w którym główną nagrodą jest nowa kamera PXW-FS5.

Nowa kamera kompaktowa PXW-FS5, której premiera odbyła się na targach IBC 2015, nie ma sobie równych pod względem filmowania obrazu 4K w ruchu, nawet w najtrudniejszych warunkach. Urządzenie waży zaledwie 0,8 kg. Dzięki ergonomii i dobremu wyważeniu zapewnia komfort i pewność przy nagrywaniu z ręki. Jego uniwersalność pozwala rejestrować obraz z różnych perspektyw, filmować z drona i adaptować kamerę do wielu innych potrzeb. Konstruktorzy Sony postarali się, by model PXW-FS5 zapewniał użytkownikowi maksimum twórczej swobody, niezależnie od preferowanego stylu, kąta czy środowiska.

Obecnie firma Sony zaprasza filmowców do rywalizacji o przełomową kamerę PXW-FS5. W nowo ogłoszonym, globalnym konkursie uczestnicy mają za zadanie nakręcić dwuminutową miniaturę filmową na temat „No More Limits” (koniec z ograniczeniami). Zgłoszone prace będą oceniane na podstawie takich kryteriów, jak kreatywność, oryginalność oraz trudność nakręcenia materiału.

Film należy przesłać na YouTube i zgłosić na stronie internetowej Sony Professional do 31 października. Miniatury, które w okresie od 1 do 15 listopada zdobędą najwięcej polubień na YouTube, zakwalifikują się do finałów regionalnych. Na początku grudnia odbędzie się specjalne seminarium internetowe, podczas którego niezależni certyfikowani eksperci Sony przedstawią swoich faworytów. Nagrodami dla zwycięzców konkursów regionalnych będą aparaty a7s oraz awans do finału światowego, którego laureat otrzyma kamerę PXW-FS5. Ogłoszenie zwycięzcy całego konkursu również nastąpi podczas seminarium internetowego.

Dalsze informacje, zgłaszanie uczestnictwa oraz pełny regulamin konkursu (po polsku): http://bit.ly/1iy6cMR

 

 

Informacja o Sony

Firma Sony jest czołowym dostawcą rozwiązań AV/IT dla firm z różnych sektorów, w tym m.in. mediów i nadawców medialnych, wideomonitoringu, handlu detalicznego, transportu czy dużych ośrodków dydaktycznych i konferencyjnych. Firma dostarcza produkty, systemy i aplikacje do tworzenia, przetwarzania i dystrybucji cyfrowych materiałów audiowizualnych, które stanowią dodatkową wartość dla firm i ich klientów.  Oferowane przez Sony rozwiązania wyróżniają się wyjątkową jakością i wartością, będącymi owocem ponad 25-letniego doświadczenia w dostarczaniu innowacyjnych, najlepszych na rynku produktów. Dział Sony Professional Services zajmuje się integracją systemów i umożliwia swoim klientom korzystanie z wiedzy oraz doświadczenia specjalistów w całej Europie. Współpraca ze sprawdzonymi partnerami technologicznymi pozwala Sony na dostarczanie kompleksowych rozwiązań, które dzięki połączeniu sprzętu i oprogramowania umożliwiają przedsiębiorstwom osiąganie indywidualnych celów. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pro.sony.eu

 

Zapraszamy na Twittera @SonyProEurope / www.twitter.com/sonyproeurope

                                                                                  
Kontakt dla prasy:
malgorzata.blachnio@indalo.pl, tel. +48 509 047 721Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »