Firma » Biznes

SPECTRUM – idealny Partner Twojego biznesu

SPECTRUM – idealny Partner Twojego biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
SPECTRUM – idealny Partner Twojego biznesu

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to lider rozwiązań biznesowych dla branży ubezpieczeniowej. W połączeniu z nowoczesnym modelem zarządzania oraz technologią IT już od 14 lat dostarcza swoim Partnerom know how, które daje gwarancję wysokiej rentowności prowadzonego biznesu, na terenie całego kraju.

 

Dlaczego zdecydowanie się na bycie partnerem biznesowym SPECTRUM to dobra decyzja? Powodów jest wiele, ale zacznijmy od jednego z ważniejszych, dla których warto wybrać akurat SPECTRUM – to możliwość dla każdego na otworzenie własnego biznesu przy niewielkim wkładzie finansowym. To swoboda, na którą mogą pozwolić sobie tylko szefowie i niezależność finansowa, która jest przecież tak ważna w życiu każdego.

Rozpoczęcie współpracy ze SPECTRUM i otworzenie własnej franczyzy jest banalnie proste. Można być spokojnym o wszystkie aspekty tego procesu. SPECTRUM zapewnia szkolenia, a następnie egzamin licencyjny KNF oraz wiele innych warsztatów i szkoleń. Czuwa na każdym etapie otwierania nowego biznesu. Do dyspozycji agentów jest funkcjonalny i innowacyjny system transakcyjny, który już w 45 sekund jest w stanie obliczyć składkę w kilkunastu towarzystwach ubezpieczeniowych. To duże ułatwienie, które pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na rozmowę z klientem czy wypełnianie dokumentów. SPECTRUM to wysokie standardy współpracy, oparte na relacji win-win. Polega ona na obustronnych korzyściach. Osiągając niezależność finansową i bezpieczeństwo własne i najbliższych, dzięki zbudowaniu sieci zadowolonych z usług klientów.

Dla SPECTRUM najważniejszy jest człowiek i jego historia, dlatego każdy z partnerów biznesowych w sposób swobodny tworzy indywidualnie miejsca pracy dla siebie i innych. Miejsca pracy, które dają możliwość kontynuowania swoich pasji i odkrywania nowych doświadczeń. Taki model pracy pozwala na bezproblemowe i bezstresowe pogodzenie życia prywatnego z zawodowym.

Jeżeli chcesz odmienić swoje życie i znaleźć się w prestiżowej grupie zawodowej, cieszącej się szacunkiem i uznaniem – SPECTRUM, to idealny wybór. Odważ się i zobacz jak szybko możesz

znaleźć pomysł na siebie oraz stać się swoim własnym szefem, który ma satysfakcję z pracy i czas na hobby.

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum – lider rozwiązań biznesowych dla branży ubezpieczeniowej, który dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania (know-how dla multiagenta). Jest twórcą najlepszego na rynku oprogramowania do sprzedaży ubezpieczeń i zarządzania mutliagencją. Multifunkcyjny system transakcyjny SADUS pozwala w niespełna minutę przygotować ofertę, tym samym ułatwiając pracę agentom. Od 2006 specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. W ofercie Domu Ubezpieczeniowego Spectrum znajdziemy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »