Rozrywka i wypoczynek » Święta

Spędź dzień dziecka z Toys”R”Us w Szczecinie!

Imprezy z okazji tegorocznego Dnia Dziecka w sklepie Toys”R”Us w Centrum Handlowym Atrium Molo w Szczecinie, rozpoczną się już w weekend 24-25 maja. Tydzień później 31 maja i 1 czerwca na dzieciaki czeka również moc atrakcji. Dzień Dziecka w Toys”R”Us świętowany więc będzie aż przez 2 weekendy.

W ramach wydarzenia już 24 maja w sobotę i potem w następne dni: 25 maja, 31 maja i 1 czerwca parking przed wejściem do sklepu Toys”R”Us w Atrium Molo zmieni się w prawdziwą krainę dziecięcej zabawy. Moc atrakcji przygotowali dostawcy Toys”R”Us. W weekend 24-25 maja, stoisku marki HASBRO – NERF REBELLE będzie można wziąć udział w zawodach na strzelnicy, w których nagrodą będzie stylizacja w specjalnej strefie wizażu, w której każda dziewczynka będzie się mogła poczuć jak prawdziwa mała królewna. Każdej z uczestniczek zabawy zostaną zrobione specjalne zdjęcia na tle ścianki. W weekend 31 maja - 1 czerwca oprócz eventu NERF REBELLE będą też atrakcje dla wielbicieli kultowych zabawek PLAYMOBIL. Marka przygotuje specjalną strefę zabawy z animacjami, a każde dziecko otrzyma od PLAYMOBIL upominek. Nie zabraknie także czegoś dla wielbicieli przebieranek. W kolejnym stoisku HASBRO MLP Equestria Girls – również w weekend 31 maja-1 czerwca, hostessy będą malować dzieciom twarze, i pomagać w stylizacjach.
Stoiska z okazji Dnia Dziecka w Toys“R“Us otwarte będą w wymienione wyżej dwa weekendy w godzinach od 11.00 do 19.00, (przy czym stoisko HASBRO MLP Equestria Girls będzie czynne od 12.00 do 18.00 każdego dnia w weekend 31 maja – 1 czerwca),  adres: Atrium Molo, ul. Mieszka 1 lok. 67, Szczecin. Serdecznie zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »