Rozrywka i wypoczynek » Sport

Spędź lato na sportowo z NoVa Park

Spędź lato na sportowo z NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Przed nami trzecia odsłona wakacyjnej olimpiady dla dzieci w NoVa Park. W dniach 22-24 lipca na najmłodszych klientów NoVa Park czekają rozgrywki sportowe pod znakiem rzutu dyskiem.

Od piątku do niedzieli w godzinach 12:00-18:00 uczestnicy wakacyjnej olimpiady będą zgłębiać kolejną dyscyplinę lekkoatletyczną – rzut dyskiem. W programie również rzuty piłeczkami, obręczami i woreczkami do celu, a także rzuty przy różnych utrudnieniach takich jak zamknięte oczy czy na jednej nodze.

Każdy uczestnik rozgrywek otrzymuje specjalne pieczątki za udział w wydarzeniu. Animatorzy zapisują również w specjalnym identyfikatorze wyniki dzieci w poszczególnych rozgrywkach. Na zakończenie wakacyjnej olimpiady, dziecko z najlepszymi wynikami otrzyma w nagrodę bon do sklepu INTERSPORT o wartości 1000 złotych. Upominki czekają również na maluchy, które uzbierają minimum 3 pieczątki. Wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 31 lipca.

To już trzeci weekend, podczas którego zachęcamy najmłodszych mieszkańców Gorzowa i okolic do aktywności fizycznej. Tym razem dzięki zabawie połączonej z edukacją najmłodsi poznają kolejną dyscyplinę olimpijską – rzut dyskiem” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Poniżej harmonogram wakacyjnej olimpiady dla dzieci w NoVa Park:

·         8-10 lipca – biegi;

·         15-17 lipca – skoki w dal;

·         22-24 lipca – rzut dyskiem;

·         29-31 lipca – rzut oszczepem.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »