Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Spektakularny TIK SHOW z topowymi TikTokerami już 9 grudnia w Atrium Biała!

Spektakularny TIK SHOW z topowymi TikTokerami już 9 grudnia w Atrium Biała!

Gotów na wielkie emocje? Jeśli jesteś miłośnikiem TikToka odwiedź 9 grudnia Atrium Biała i weź udział w  zabawie z gwiazdami internetu! Sobotnie wydarzenie będzie doskonałą okazją, aby spotkać się z  ulubionymi twórcami TikToka, zdobyć autograf oraz zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie, a także wziąć udział w ciekawych konkursach i warsztatach tanecznych. TIK SHOW to impreza, której nie możesz przegapić!

 

Już w sobotę 9 grudnia białostocką galerię odwiedzą znane i lubiane gwiazdy TikToka. Wśród zaproszonych gości w Atrium Biała czekać będą: Sebastian Kowalczyk, Nataka, Ciapur, polka oraz Edzio! To doskonała okazja dla odwiedzających, by zadać gwiazdom nurtujące pytania, spędzić kreatywnie czas i zaszaleć na parkiecie!

 

Organizatorzy TIK SHOW przewidzieli ogrom atrakcji. Wydarzenie potrwa od 13.00 do 16.00, a w programie znalazły się warsztaty taneczne, występy i Q&A z idolami. Od 13.40 do 15.20 na gości czekają twórcy TIK SHOW, którzy zabawią młodzież występami, wspólnymi warsztatami. To szansa, by dowiedzieć się, jak nagrywać i montować tiktoki, posłuchać o najnowszych trendach i spróbować sił w konkursie „BATTLEWIDEO TIKSHOW”. Będzie również okazja do zrobienia sobie wspólnych zdjęć z twórcami TIK SHOW.

 

 

TIK SHOW odbędzie się w sobotę 9 grudnia, w godzinach 13.00 – 16.00 w Atrium Biała, w pobliżu sklepu House. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie: www.atrium-biała.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »