Dom » Nieruchomość

Spektakularny Wrocław z 55 metrów nad ziemią

Spektakularny Wrocław z 55 metrów nad ziemią
Zobacz więcej zdjęć »
Wieczorne refleksy Odry, światła Starego Miasta, a także nieznane spojrzenie na różnorodną wrocławską architekturę. To widoki z 17. piętra inwestycji Angel River na Przedmieściu Oławskim – najwyższego budynku w tej części miasta. Zobacz zachwycające zdjęcia, które wykonali Instagramersi z Wrocławia.

Instagramersi (Igersi) to fani aplikacji Instagram i fotografii mobilnej. Łączy ich zamiłowanie do wyjątkowych ujęć architektury i panoramy miasta. Wrocławska grupa Istagramers Wroclaw miała szansę na sfotografowanie miasta z nieznanej dotąd perspektywy. Mowa o 17-piętrowym budynku apartamentowca Angel River, który powstaje przy ul. Walońskiej. W ostatnim czasie inwestycja osiągnęła swoją docelową wysokość. - Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się pięknymi widokami - mówi Natalia Sawicka, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel River. - Z wyższych pięter Angel River, w zależności od usytuowania względem stron świata, widać prawie całą panoramę Wrocławia – dodaje.

 

Co dokładnie widać na zdjęciach, które zostały wykonane z najwyższego budynku w okolicy? To, z czego Wrocław słynie najbardziej. Łatwo zaobserwować można między innymi historyczny Ostrów Tumski, Most Grunwaldzki, Halę Stulecia i wiekową zabudowę Starego Miasta, które znajduje się w zaledwie kilkunastominutowej odległości od Angel River. Dobrze widać również najbliższe sąsiedztwo inwestycji - rzekę oraz tereny rekreacyjne położone na nabrzeżach Oławy, a także zabytkową Wieżę Ciśnień przy ul. Na Grobli czy „serowiec”, czyli Zintegrowane Centrum Studenckie Politechniki Wrocławskiej. - Wrocław jest piękny. Dobrze widać to na zdjęciach wykonanych ze szczytu Angel River. Panorama miasta i różnorodność architektoniczna robią wrażenie. Każdy kadr ma swój urok i pokazuje coś, czego na próżno szukać na pocztówkach czy w przewodnikach turystycznych – mówi Rafał Kułakowski z grupy Instagramers Wrocław. 

 

Angel River to dwa budynki apartamentowe – 17- i 9 kondygnacyjne. Wyższy ma 55 metrów wysokości. W ramach projektu powstało 341 lokali o powierzchni od 24 do 118 mkw. Będą miały balkony, loggie lub tarasy, z których mieszkańcy będą mogli obserwować miasto. Angel River oferuje wiele udogodnień, m.in. strefę fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby z miejscem spotkań dla mieszkańców, salę zabaw dla dzieci, a także miejsca postojowe w garażu podziemnym dla gości czy stację ładowania pojazdów elektrycznych. Właścicieli znalazło już ponad 85% apartamentów. 

 

Angel River to kolejna prestiżowa inwestycja Angel Poland Group po zrealizowanych OVO Wrocław i Angel Care we Wrocławiu oraz Angel Wawel, Angel City i Angel Plaza w Krakowie. Ponadto grupa deweloperska realizuje aktualnie również luksusowy apartamentowiec Angel Stradom wraz z pięciogwiazdkowym hotelem u podnóża Wawelu. Generalnym wykonawcą Angel River jest firma Karmar S.A., która zrealizowała między innymi: Rezydencję Foksal, Grzybowską 43 w Warszawie czy Silver Tower Center we Wrocławiu. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Maćków, w oparciu o koncepcję pracowni Gottesman Szmelcman Architecture.

 

https://angelriver.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 98872 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )