Gospodarka » Żywność

Spełnione marzenia…. Ziemniaka… … w nowych smakach Lay’s!

Spełnione marzenia…. Ziemniaka… … w nowych smakach Lay’s!
Zobacz więcej zdjęć »
Proroctwo Majów mówi, że 21 grudnia 2012 roku nastąpi koniec świata! Zazwyczaj w obliczu zbliżającego się kataklizmu chcemy zrealizować swoje marzenia, nawet te najbardziej szalone. O tym pomyślał także….. Ziemniak.

Nie chciał tak naprawdę wiele. Marzył bowiem m.in. o kąpieli w miodzie i odwiedzeniu greckich wysp. Ziemniak miał szczęście i te dwa marzenia zostały spełnione przez Lay’s. Dzięki temu mamy chipsy o dwóch nowych smakach: sałatki greckiej i żeberek w miodzie. Teraz przyszła kolej na nas, bowiem teraz każdy może spełnić swoje marzenia biorąc udział w nowym projekcie Lay’s i tym samym wygrać pieniądze na ich realizację!

Spełnione…

Dwa nowe smaki chipsów: sałatka grecka oraz żeberka w miodzie powstały, ponieważ Lay’s postanowił spełnić czyjeś marzenia. Zapytacie czyje? Oczywiście Ziemniaka! Główny bohater akcji Lay’s chciał bowiem poczuć smak greckich wysp oraz wykąpać się
w miodzie
.

… marzenia Ziemniaka…

„Spełniaj marzenia Ziemniaka przed końcem świata” – to hasło towarzyszące nowej inicjatywie Lay’s. Okazuje się, że Ziemniak - główny bohater akcji - jak każdy człowiek, ma wiele marzeń… Możesz pomóc mu je spełnić i zdobyć szasnę na to, żeby Lay’s pomógł Ci zrealizować swoje! Śnisz o kursie nurkowania? Marzysz o przejażdżce super drogim sportowym autem? Egzotycznej i niebezpiecznej wyprawie?  Wyobraź sobie, że masz na ten cel gotówkę w kieszeni od Lay’s. Aby móc uczestniczyć w zabawie, wystarczy kupić paczkę Lay’s, w której znajdują się kupony z kodami i za pośrednictwem strony www.lays.pl przyłączyć się do akcji. Gra jest warta świeczki, ponieważ pula nagród od Lay’s na realizację marzeń konsumentów może przyprawić o zawrót głowy na miarę końca świata!

… to kasa do wygrania

200 zł każdego dnia, a raz w tygodniu 20.000 zł – to nagrody do wygrania od Lay’s, dzięki którym konsumenci będą mogli spełniać swoje marzenia!  Na tym jednak nie koniec, ponieważ dodatkowo, także raz w tygodniu, będzie przyznawana nagroda publiczności! Tu prawo wyboru mają fani Lay’s na Facebooku. Autor pracy, która w danym tygodniu zbierze najwięcej głosów otrzyma 2.000 zł na wcielenie w życie swoich planów przed końcem świata! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »