Dom » Architektura

Spersonalizuj swoją łazienkę

Personalizacja to określenie, które staje się coraz bardziej powszechne we wszystkich aspektach naszego życia.

Personalizacja to określenie, które staje się coraz bardziej powszechne we wszystkich aspektach naszego życia. W panującej kulturze masowej, dobie fast food, fast fashion, fast design coraz bardziej pożądane staje się to, co dopasowane do naszych potrzeb czy upodobań, stworzone specjalnie dla nas lub poddane personalizacji. Ulegają temu już nie tylko proste do modyfikacji rzeczy. Zmiana składników zamawianej kanapki czy dedykowany nadruk na koszulce są już powszechne. Personalizacji coraz częściej podlegają także elementy wystroju domu, w tym również łazienki. W jaki sposób można ją szybko i niedrogo spersonalizować, podpowiadają eksperci marki KAPPALA.

 

W twoim stylu

Istnieje wiele możliwości personalizacji łazienki. Można zacząć od niewielkich zmian, jakie wprowadzą nowe ręczniki, czy dodatki np. mydelniczka lub dozownik mydła w płynie. Również łazienkowe bibeloty stanowią doskonałe, szybkie i niedrogie rozwiązanie, dzięki któremu nasza łazienka stanie się jeszcze bardziej „nasza”. Pojemniki na akcesoria łazienkowe, kosze na bieliznę, lampy, czy nowe lustra, to wszystko pomoże odświeżyć i spersonalizować naszą łazienkę. Tym, dla których tak drobne zmiany to za mało, a przez personalizację rozumieją stworzenie czegoś specjalnie dla nich, naprzeciw wychodzą producenci płytek ceramicznych. To właśnie te elementy wprowadzane są w coraz większej liczbie modeli, kolorów czy wzorów. A na coraz bardziej popularnych płytach wielkoformatowych można zamawiać spersonalizowany nadruk. Doskonałym, aczkolwiek najbardziej kosztownym elementem, który nada naszej łazience osobistego charakteru są oczywiście meble i elementy wystroju robione na zamówienie, pod wymiar. Taki stworzony specjalnie dla nas wystrój to gwarancja tego, że nikt inny nie będzie miał wnętrza zbliżonego do naszego. Jest jeszcze jedna doskonała metoda na personalizację łazienki – użycie kompozytu.

 

Stworzone na miarę

Doskonałą metodą na personalizację łazienki jest użycie w niej kompozytu. To materiał nowej generacji stosowany w produkcji m.in. blatów kuchennych, stołów, parapetów, zlewozmywaków, ale także umywalek łazienkowych najwyższej klasy. Kompozyt daje także możliwość osiągania form niemożliwych do wykonania z klasycznej ceramiki. Umywalki kompozytowe są wyjątkowo wytrzymałe i gładkie. Te marki KAPPALA wykonane są w wielu wzorach, a każdy z nich dostępny jest w kilku rozmiarach. Dzięki temu łazienka może zostać maksymalnie spersonalizowana, bez potrzeby zamawiania umywalki tworzonej pod wymiar. Koszt projektu, produkcji oraz czas oczekiwania na tę wymarzoną umywalkę stworzoną specjalnie dla nas są dla wielu osób po prostu niemożliwe do akceptacji. Dzięki wielości modeli i rozmiarów umywalek kompozytowych KAPPALA dopasowanie umywalki do naszych potrzeb, wnętrza łazienki, ale też gustu nie stanowi żadnego problemu. Do wyboru są zarówno proste, minimalistyczne umywalki, jak i modele bardziej retro czy też bardzo designerskie, którym nadano nietypowe kształty. Wykorzystanie w łazience takiej umywalki nada jej charakteru, doda osobowości i spersonalizuje ją według potrzeb właściciela.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.kappala.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »