Gospodarka » Żywność

Spontaniczna impreza? Jak w prosty sposób poradzić sobie bez gotowania

Spontaniczna impreza? Jak w prosty sposób poradzić sobie bez gotowania
Zobacz więcej zdjęć »
Wizyta nieplanowanych gości potrafi wprowadzić wiele chaosu. Jak w prosty sposób poradzić sobie bez gotowania? „Kołem ratunkowym” może okazać się skorzystanie z serwisu PizzaPortal.pl, który umożliwia szybkie i wygodne zamówienie jedzenia na wynos.

Niespodziewana domówka = pusta lodówka

 

Niespodziewana wizyta gości to często test zdolności organizacyjnych. Ale co zrobić w sytuacji, gdy w naszej lodówce znajdziemy jedynie przysłowiowe światło? Najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie jedzenia z dostawą do domu poprzez serwis online np. PizzaPortal.pl, który pozwali nam w kilka kliknięć zapewnić gastronomiczne wsparcie. Niezależnie od tego, czy preferujesz pizzę, chińszczyznę, sushi czy kebab, wszelkie możliwości jedzenia znajdziesz w jednym miejscu i to bez wysiłku.

 

Smaki z całego świata

Czasy, kiedy zamawialiśmy jedzenie z dowozem porównując oferty z kilku otrzymanych ulotek, odeszły już do lamusa. Obecnie, chcąc zamówić jedzenie na wynos wystarczy mieć dostęp do Internetu. To wygodne rozwiązanie dla każdego, kto ceni swój czas i praktyczne rozwiązania, szczególnie w sytuacji, gdy w pokoju obok czekają wygłodnieli goście. Na PizzaPortal.pl znajdziemy szeroki wybór kuchni z całego świata. Od rodzimych, polskich specjałów, aż po smaki
z najodleglejszych zakątków Europy i Świata – włoskie, bałkańskie, azjatyckie czy amerykańskie.
Oferta jest tak bogata, że każdy imprezowicz na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

Więcej czasu na imprezowanie

Jeszcze kilka lat temu zamawianie jedzenia online uznawane było za przejaw snobizmu. Jednak wraz z upływem czasu, zjawisko to staje się coraz bardziej powszechne. Jedzenie na dowóz to wygoda dla nas i naszych gości. Oszczędzamy przy tym czas, który musielibyśmy poświęcić na gotowanie, a także pieniądze. Wystarczy wejść na PizzaPortal.pl, podać swój adres, znaleźć restauracje realizujące dowóz w wybranej okolicy i wybrać ulubione danie. Możemy to zrobić o każdej porze dnia, gotowe jedzenie przyjedzie pod nasze drzwi, a my nie będziemy kazali gościom długo czekać na posiłek.

 

 

Kontakt dla mediów:

 

Marcin Sabała, 38PR & Content Communication, tel. 514 553 433, email: marcin.sabala@38pr.pl

 

Aleksandra Trzcińska, 38PR & Content Communication, tel. 505 266 288, email: Aleksandra.trzcinska@38pr.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »