Rozrywka i wypoczynek » Sport

Sportowe emocje ze Skywards Exclusives

Emirates oferują wyjątkowy program lojalnościowy dający członkom niezapomniane przeżycia podczas światowej klasy wydarzeń sportowych, takich jak Grand Prix Formuły 1, ekscytujących meczów piłki nożnej, czy ICC Men's T20 World Cup.

Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzany program lojalnościowy Emirates i flydubai, wprowadził nową ofertę w ramach Skywards Exclusives, proponując swoim członkom wybór doświadczeń z bogatego portfolio sponsorskiego Emirates. Program lojalnościowy podtrzymuje propozycje wymiany mil Skywards na uczestnictwo w światowej klasy imprezach sportowych, włączając w to wyścigi motorowe, mecze piłki nożnej lub krykieta. Na stronie exclusives.skywards.com można poczuć adrenalinę podczas wyścigu Formuły 1, ekscytującego meczu piłki nożnej lub w czasie  ICC Men's T20 World Cup – mistrzostw  świata w krykiecie.

Emocje podczas ICC Men's T20 World Cup

Ogrom emocji zapewni jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych na świecie tego roku – mistrzostwa świata w krykiecie ICC Men's T20. Dzięki Skywards Exclusives członkowie mogą teraz wymienić mile na bilety na mecze w ramach pasjonującego turnieju, który zostanie rozegrany w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Omanie między 17 października a 14 listopada 2021 r.

Już z 3 tys. mil, członkowie mogą kupić bilety na „Round 1” – pierwszą i  Super 12s” - drugą rundę turnieju. Mogą również dołączyć do aukcji, aby wygrać bilety (General Admission tickets) na dowolny z kluczowych meczów, w tym na półfinały i finały, a także bilety gościnne dla doświadczeń na najwyższym, światowym poziomie.

Linie Emirates są oficjalnym sponsorem ICC Men's T20 World Cup. Od 2002 r. Emirates są również globalnym partnerem Międzynarodowej Rady Krykieta (ICC).

Dreszcz emocji w Formula One Paddock Club™

Ekscytującą atmosferą zapewni Formula One Paddock Club™. Zaczynając od 150 tys. mil Skywards, członkowie mogą wziąć udział w licytacji podwójnego biletu na wybrany przez siebie wyścig (Main Race Day) w Meksyku (7 listopada), Brazylii (14 listopada) i Arabii Saudyjskiej (28 listopada).

Emirates są globalnym partnerem Formuły 1® od 2013 roku.

Mecz Arsenalu, AC Milan, Olympique Lyonnais lub Realu Madryt

Fani piłki nożnej mogą doświadczyć tętniącej życiem atmosfery domowych meczów Arsenalu na Emirates Stadium w Londynie od 18 października do 28 grudnia 2021 r. Członkowie programu lojalnościowego mają możliwość kupienia biletów (General Admission tickets) od 10 tys. mil, powyżej 60 tys. mil mają dostęp do pakietu Hospitality Suite. Klienci mogą cieszyć się jednym z najlepszych widoków na boisko oraz bezpłatnymi przekąskami i napojami. Współpraca Emirates i Arsenalu, sięgająca 2004 r., to jedna z największych transakcji w historii futbolu. Linie Emirates posiadają również prawa do nazwy stadionu Arsenalu –  Emirates Stadium – aż do 2028 r.

Fani AC Milan mogą wykorzystać mile na oglądanie meczów na boisku w Mediolanie. Klienci Emirates mogą dołączyć do tysięcy widzów od 17 października do 19 grudnia 2021 na stadionie San Siro. Członkowie programu mogą kupować bilety na wszystkie mecze, zaczynając od 10 tys. mil. Linie Emirates podpisały umowę sponsorską z AC Milan we wrześniu 2007 r., a w następnym roku współpraca została rozszerzona do rangi sponsora generalnego.

Dzięki Skywards Exclusives można zobaczyć jeden z najpopularniejszych klubów piłkarskich we Francji i kibicować Olympique Lyonnais podczas dowolnego meczu od 31 października 2021 r. do 14 maja 2022 r. Członkowie programu mogą kupić zwykłe bilety (General Admission tickets) od 6500 mil lub bilety Emirates Club VIP od 51 tys. mil. Linie Emirates i Olympique Lyonnais (OL) podpisały pięcioletnią umowę sponsorską w 2020 r., dzięki czemu od początku sezonu 2020/2021 Emirates stały się głównym sponsorem klubu.

Od 10 października członkowie Emirates Skywards będą mogli również wymieniać mile na bilety na mecze jednego z najbardziej rozpoznawalnych klubów piłkarskich na świecie – Realu Madryt. Linie Emirates są generalnym sponsorem Realu Madryt od 2011 r., a hiszpański klub pozostaje integralną częścią portfolio sponsorskiego.

Dzięki Skywards Exclusives członkowie mają również szansę na zdobycie aż do 100 ekskluzywnych gadżetów z oferty sponsorskiej Emirates. Począwszy od 52 tys. mil Skywards członkowie mogą nabyć podpisane koszulki i piłki kultowych klubów piłkarskich, takich jak Arsenal, AC Milan, Benfica i Chelsea.*

Wyjątkowe doświadczenia dla 27 milionów członków na całym świecie

Program lojalnościowy wykorzystuje bogate portfolio sponsorskie Emirates, by zaoferować unikatowe doświadczenia 27 milionom członkom na całym świecie. Emirates Skywards zapewnia wyjątkowe przywileje, niezliczone nagrody i nowoczesną ofertę.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Ortiz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »